Monday, 30 January 2012

rwetes

Czesc
Tu nadaje Wasza ciocia. Juz przygotowania do wyjazdu trwaja.Kiecke nową ma... – kiecke nową ma... dupom pewno zarobiła!!! Ostatnie zakupy, dopinanie terminow. Kto, odbierze, kto zawiezie, kto nada,  kto wysle. Ile kosztuje. Czy zauwazyliscie nowy Ryjana  pomysl... rezerwacji miejsc??? zupelnie jak `Com flight with me` z prezesem Omarem Baba??? i najgorsze, ze to ludzie wykupuja. Czyli jak to? jesli usiade szybciej to bede przeniesiona. Czy jesli za mna ktos bedzie sie przeciskal na swoje miejsce! to ciocie zezla slowami? Pani tu nie siedziala??? To chyba odatkowe nerwy i balagan bedzie nie mowiac o zafalszowanej cenie biletu? Mnoza sie w glowie pytanie o przyszlosc.. i jeszcze mrozy maja byc.. akurat jak wtedy ciocia leci.. jak nie urok to.. wiadomo co!Nasze moherki wcale nie są takie staroświeckie –
Wczoraj ciocia wytarchala niezly deal na ksiazki i wzbogacila sie o tak poszukiwana Achaje)))i pare jeszcze innych pozycji z Fabryki Slow. Ziemianski i  Carroll rulez)Do you speak English?
Smieszna zdarzenie przy dotarciu do sprzedajacego ksiazki ciocia miala. Gdy juz dzwonek dociskalam. Usluszalam glos zenski, ze tu nie ma nic i zadnych ksiazek nie ma i ze nieee, no to to nie???
hmm nie wie prawica co czyni lewica. Kochani informujcie swe polowice o tym co... robicie !
Co bylo. Wielka impre wyprawila La Brucha. Nagabywana, by zarcia narobila. No Przygotowala, tylko goscie sie rozchorowali)A kopehnik – A kopehnik była kobietą
Wojewodztwo Londynskie mialo.. kristmas party 30 stycznia? chyba wielkanocne juz party?
 Wieczory to juz filmowe miala ciocia
I tak w sobote bo to lekkie latwe i przyjemne to musialo byc? http://www.youtube.com/watch?v=v-bYu3x2I_I
Immortals z  M. Rourkey. Dobry wizualnie. Swietne kostiumy az takie powiem lady gagowskie? Piekne nakrycia glowy i zlote szaty.  Cos pod Cele z J. Lopez podchodzace. Nie doszukuje sie drugiego dna. Mitologia pobiezna ale co by z niej nie wziasc zawsze sie sprawdza. Dobra fantastyka z technika a la 300. No i wielka forma Mickeya to sie chwali.
Kot w butach na popoludniwa niedziele) Polski dubbing oczywiscie. Kitty kocilapka i Kot a przede wszystkim szwarc charakter Humpty Dumpty dopielniaja obrazu)) Najlepszy aktor drugoplanowy to kot robiacy duze oczy i zakrywajacy lapka nos. Zakochacie sie w nim) Na pewno)http://www.youtube.com/watch?v=AAYmu1Tkh-s
I trzeci na deserek. To Anonymus. Uczta, Dobra opowiesc. Z przyjemnoscia sie oglada piekne widoki Londonu. Scenariusz na piec i wizualnie piec. No i krotko bo krotko ale opwowiesc Dereka Jackobi wciaga. Polecam goraco. A moze i tak bylo?/Být, nebo nebýt? Tak se musím ptát!
http://www.youtube.com/watch?v=uBmnkk0QW3Q&feature=fvsr
Cos do czytania na dobranoc. No rzesz!!! tylko odpoczywac??? Mnie tez sie to przyda!
http://wyborcza.pl/1,75480,11028074,Polak_w_Irlandii__Kocham_cie__bezrobocie.html
Magda: - Jak mi się żyje? Cudownie. Rozwijam się, oddycham.  

Kamil: - Kryzysu nie odczuwam. Państwo spłaca za mnie kredyt. Przez pół roku odłożyłem na samochód.

Robert: - Za 8 euro za godzinę z domu się nie ruszam.

Szum oceanu

Jest szósta rano, a my w kompletnych ciemnoś-ciach maszerujemy przez pole golfowe.

Przyjechałam do Irlandii, żeby zobaczyć, jak się żyje Polakom, którzy stracili pracę. Myślałam, że na bezrobociu człowiek przynajmniej nie musi się rano zrywać z łóżka. Nic z tego.

Magda (36 lat, z tego prawie dwa na zasiłku w Irlandii): - Dzień zaczynam zawsze tak samo: idę na plażę zobaczyć wschód słońca. To mnie ładuje na resztę dnia. Kiedyś spałam do południa, teraz szkoda mi życia.


Masz coś do mnie?
N koniec jeden glupi dowcip)W aptece

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.