Tuesday, 21 February 2012

takie tam pierdoly

Cze
Potrafię przetrwać
Mamy bojkotowac Holendrow i caly narod Holenderski. Ano dlatego, ze niszcza emigrantow. Bojkot to  niekupowanie produktow, Knorra, Heinekena itp,Pod tytulem Tulipan To Lipa
http://bojkot.blox.pl/2012/02/Bojkot-produktow-holenderskich.html
A co ja teraz zrobie jak za pare tygodni mam Caro Emerald?? Tez mam ja zbojkotowac?? Obrzucic ja czyms na koncercie czy jak? kaszanka tutejsza?Spodobałaś mi się białogłowo! – Spodobałaś mi się białogłowo! Niezchędoż tego!
 Ten Idiota od Ryjana dupa rzuca i ze qurwa loty bedzie likwidowac, do Berlina, Malmo,Talina, Fuertaventura i Ibiza.  Podejrzewam, ze kazdy pierdoli bo german wings, bo Estonczykow nie ma a ile tez na wypoczynek do hiszpanskich wysp lata. Ale, Ze Polacy mu qurwa najwiecej kasy przynosza to nie wspomnial!!!
http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-business-17101488
Grecja i Hiszpania juz stracone! pierdoli sie tam porzadnie. Wiec refleksja jak za jeden obraz tyle kasy to starczylo by na miesiac przezycia dla budzetu jednego panstwa. Moze by tak sprzedac pare wysp???

*80 mln $ bedzie krzyk wystawiony, mysle, ze i tak Pojdzie na pniu!(...) największe wrażenie wywarł na mnie szkic o "mieście ekspresjonistycznym". Salvadori przytoczył w nim notatkę Edwarda Muncha z 1893 r., w której norweski malarz wspomina moment, kiedy wyobraził sobie "Krzyk": "Pewnego wieczoru szedłem ścieżką, po jednej stronie leżało miasto, pode mną fiord". Potem pada słynne zdanie, które jest tak mocne jak sam obraz: "Poczułem, że naturę przenika krzyk". Rewelacyjne jest spostrzeżenie, że Munch usłyszał krzyk natury, kiedy odwrócił się od miasta. Miasto końca wieku XIX i początku XX to bowiem coś więcej niż domy poustawiane wzdłuż ulic. To zbudowany przez człowieka, ale niezależny od niego organizm rządzący się swoimi prawami, a głównie bezprawiem, a przez znak zbliżającej się zagłady, upadku gatunku, apokaliptyczna bestia. 

Krzyk z obrazu Muncha nie jest tylko krzykiem zagubionej duszy. To krzyk człowieka wobec bestii-miasta. Towarzyszem Muncha w tym odczuwaniu schyłku cywilizacji był, jak zauważa Salvadori, Vincent van Gogh, który pisał do swego brata Theo o "nicości cywilizowanego świata".

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,11151972,Orgazm_jak_narkotyk.html
tak mozecie to obejrzec WRRR,  tyle walenia kapucyna? na poczatku ze sie odechciewa calosci)
 
Zwyciezkie zdjecie WP Foto. Jak Pieta prawdziwa.fot. Samuel Aranda/worldpressphoto.org

Jutro do Bankuff i na przeswietlenie watroby,zeby marskosc sie nie wdala????Mam straszną chorobę portfela – mam straszną chorobę portfela to wirus obywatelski

Oto dowody dlaczego kocham Krola JulianaKról Julian


teraz na Dobra Noc! Kotek
 

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.