Monday, 30 April 2012

filmowo po lykendowo


Inside  the body of Henry VII
Piec minut z Wenus cale zycie z merkurym, czyli kila! to jedna z chorob krola.
484£ na tydzien, 5 litrow piwa dziennie, wino czerwone z cukrem, truskawki, pork, chlebek bialy,  20 dkg soli, 13 posilkow i 5000 kalorii dziennie to jeden dzien  z zycia Henryka VII 
178 kg wladcy za swietnosci.  
p.s w trumnie zwloki pekly!

Lottery liar o tym co pewnosc siebie moze zrobic) facet wmowil wszystkim ze wygral pieniadze na loterii I dobrze na tym wyszedl! Pomysl cudo)http://www.dailymail.co.uk/news/article-70362/Three-years-liar-invented-8m-lottery-win.html

Globalny  stek, http://www.youtube.com/watch?v=weChUfgLv2k kurczaki tez sa kapane w chlorze plus woda z dodatkiem chloru I tu wiadomo otylosc od niczego!!!
ech zjesc takiej wolowiny co to chodzila po pastwiskach byla karmiona trawka i winem czeronym. Czesana krowka byla szczotka i sluchala muzyki powaznej. Cena za kilogram 30 - 200 e/kg.

God Bless Ozzy Osbourne http://www.imdb.com/title/tt1785389/ oj wariat to jest wariat. Jak z wyjacego paszcza mlodzienca stal sie bozyszczem. Jedno z Ozziego odlotow bylo nasranie na srodku pokoju hotelowego i rozsmarowanie gownem scian. Pieknie!!!

Sniadanie ze Scotem. http://www.imdb.com/title/tt0910847/ Nie wiem czy polecic. Dwoch gejow opiekuje sie bratankiem jednego z chlopakow. Dziecko okazuje sie przegiete. Jakos to nudne bylo. Tak samo jak Battleship z Ruchana http://www.imdb.com/title/tt1440129/ Nudna gra w statki. 20 minut z bitwa z kosmitami mozna zaliczyc w 3D reszta niestrawna. Nie pomaga nawet Liam Nesson. Na Boga daje tam aktor takiego ciala?? Porazka. 

http://www.imdb.com/title/tt1711484/ The Conquest. Film na czasie o dochodzeniu do wladzy Nicolasa Sarkoziego. Polityka w gabinetach. Oczernianie i finansowanie przez szumowiny w typie Kaddafiego. Rozgrywki gabinetowe Chiraca i Juppe. Dla cioci jak znalazl! i te romanse np z Daida Jawad ajc.
http://www.youtube.com/watch?v=BPmHCCpJiZk Ostatnia rozmowa przed egzekucja. To takie chinskie rozmowy w tloku? tylko ze stawka jest smierc. Jednym z powazniejszych zarzutow to matkobojstwo i nekrofilia w jednym.
Znana dziennikarka chińskiej stacji telewizyjnej od kilku lat przeprowadza wywiady z ludźmi skazanymi na karę śmierci. Rozmawia z nimi właściwie tuż przed egzekucją.
Te wstrząsające rozmowy ogląda co tydzień około 40 milionów ludzi. W Chinach aż 55 rodzajów przestępstw zagrożonych jest karą śmierci. Egzekucji, których co roku w Chinach są tysiące, dokonuje się w dwojaki sposób: poprzez rozstrzelanie lub wstrzyknięcie śmiertelnej substancji. Państwo natomiast zupełnie nie wstydzi się tej metody zaprowadzania sprawiedliwości tłumacząc, że taki jest chiński system wartości, by zbrodnia została ukarana i to najlepiej w przestrzeni publicznej.
Chiński system sprawiedliwości zupełnie różni się do tego wyznawanego i praktykowanego w Europie. Wszystko jednak wskazuje na to, że nawet w tym kraju, wraz z nowymi zjawiskami w sferze praw człowieka, na dłuższą metę nie da się tego systemu kar utrzymać.
Ten niezwykle mocny, wyznaczający nowe granice dokument, stawia wiele pytań, m.in. czy i do jakiego stopnia filmowcy mogą wkraczać w ostatnie chwile życia skazańców.

A tak tu cieplo???
To jedno z wielu stwierdzen, ktore przewija sie z rozmow z Polska! Nie komentuje juz tego. Nakladam kaptur, koc i herbata juz sie parzy. Byly rozmowy ze jest za sucho i musza byc podwyzki to teraz na odwrot bedzie)
W sobote naprawde zostalysmy milo Jaroslaw Kret Moj Egipt - kliknij, aby powiększyćzaskoczone przez ciocie Instytucji Zony. Otoz jak Zona  jak dostaje prezent to z prawdziwego zdarzenia gift a w tym wypadku ksiazka Jaroslawa Kreta pt. Moj Egipt. Poczytamy zobaczymy. To dam znac co i jak.  Tylko to zdjecie autora jakby byl w mace czy w makijazu???

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.