Monday, 7 May 2012

tak tak UFO


5141_bd90Cywilizacja Majów należy do jednej z najlepiej rozwiniętych, a jednocześnie najbardziej tajemniczych cywilizacji świata starożytnego. Od stuleci wybitni naukowcy i podróżnicy przemierzają tereny zamieszkiwane przez Majów w poszukiwaniu pozostałości ich kultury. Czy odkrycie nowej piramidy pomogło poznać lepiej ich zwyczaje? Czy znajomość pisma glificznego umożliwiła zdobycie szczegółowej wiedzy na temat ich wierzeń? Ten film jest zaproszeniem do podróży.


Eksperci zastanawiają się nad tym, czy największe tajemnice w historii USA są przekazywane kolejnym urzędującym głowom państwa. Czy prezydenci przekazują sobie szczegóły dotyczące incydentu w Roswell, zamachu z 11. września i zabójcy Kennedy'ego?

/ the president's book of secrets 
http://www.youtube.com/watch?v=CgXxUOjIp0g

Autorzy dokumentu przedstawiają teorię, według której życie na Ziemi nie powstało na naszym globie, ale przybyło z innej planety i teaz juz wiadomo czemu w Indiach jest przeludnienie!!!

Tytuł pełny: kosmici to my / we are the aliens
http://www.youtube.com/watch?v=tbNAHByYuGg
Film Alexandre'a Spalaikovitcha i Jean-Christophe'a Brisarda o realiach życia w jednym z ostatnich państw totalitarnych. Dokumentaliści nakręcili film ukrytą kamerą podczas wakacji, na które wybrali się za pośrednictwem jednego z biur podróży, specjalizujących się w tzw. niebezpiecznej turystyce. 
Twórcy programu odkrywają tajemnice starożytnych legend i budowli, o których nie pisze się w podręcznikach do historii, a o ich istnieniu słyszeli tylko wybrani. Odnajdują nowe i weryfikują istniejące dowody, oddzielają prawdę od mitów, przeprowadzają zapierające dech w piersiach rekonstrukcje historyczne, przedstawiając w przystępny sposób życie ludzi i otaczający ich świat sprzed dziesiątków tysięcy lat. Wszystko z użyciem najnowszych technologii, w zgodzie z... 
 ancient secrets 
http://www.youtube.com/watch?v=aPqGly7KlQ4

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.