Wednesday, 4 July 2012

gruby srodkowy???

Instytucja Zony jakies pare dni temu spojrzala cioci na rece i stwierdzila,ze mam gruby srodkowy palec??? a wczoraj ta naukowa notka obiegla swiat.
Płodność, symetria twarzy, czy atrakcyjność –o tym między innym świadczyć może długość palca serdecznego. Naukowcy mają dowody.
Badania koreańskich specjalistów opublikowane na łamach "Asian Journal of Andrology" udowadniają związek między długością palca a rozmiarami penisa. Dr Tae Beom Kim z Uniwersytetu Gachon w Korei Południowej twierdzi, że przebadał wraz ze swym zespołem 144 mężczyzn, którzy przebywali w szpitalu na oddziale urologicznym.
Z pomiarów wynika, że dłuższy palec serdeczny niż wskazujący świadczy o większym męskim przyrodzeniu w zwisie. A im większa jest różnica między tymi palcami, tym większe mogą być rozmiary członka. Pismo zastrzega, że nie ma pewności czy ta zależność dotyczy wszystkich mężczyzn, czy też jedynie Azjatów.
Większość mężczyzn ma krótszy palec wskazujący. U kobiet na ogół palce serdeczny i wskazujący są jednakowej długości lub palec serdeczny jest krótszy. Dłuższy palec serdeczny częściej mają z kolei lesbijki. Koreańscy badacze tłumaczą to tym, że mężczyźni z dłuższym palcem serdecznym byli wystawieni w okresie życia płodowego na działanie większej ilości testosteronu.
Tymczasem z badań ekspertów z uniwersytetu w Genewie wynika, że mężczyźni z dłuższym palcem serdecznym są bardziej płodni, mają bardziej symetryczną twarz i męską budowę ciała, a przez kobiety są oceniani jako bardziej atrakcyjni. Mężczyźni, u których palec wskazujący jest dłuższy niż serdeczny, są za to mniej narażeni na raka prostaty, choć są bardziej podatni na choroby serca i zawały. Tak twierdzą brytyjscy naukowcy z Institute of Cancer Research.
Jeszcze bardziej zaskakujące są obserwacje psychologów z Bath University. Ich zdaniem mężczyźni z dłuższym palcem serdecznym częściej osiągają sukces finansowy. Wszystko przez większy poziom testosteronu, który skłania do bardziej ryzykownych operacji finansowych.
za.Polskie radio 2

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.