Thursday, 12 July 2012

koncert piosenkarki Louise Cicco- ne, zwącej się “Madonną”.

z cyklu cieszymy sie tym co mamy oraz autolans
Pierwszy to podziekowanie za kampanie dla rownych malzenstw:
Thank you for your recent correspondence expressing your view on equal marriage.

You will be aware that the Scottish Government recently held a consultation which invited the people of Scotland to express their view on this subject.  The Governments view at the beginning of the consultation was that it "tends towards the view that same sex marriage should be introduced but believes that faith groups and their celebrants should not be obliged to solemnise same sex marriages."  Although this is not the Government’s final view (as they are currently awaiting the outcome of the consultation).

At this moment in time same sex ceremonies may be held as a civil ceremonies with the same rights and status of mixed sex ceremonies. The proposal as I understand it is to open up the rights to perform same sex ceremonies to those churches who wish to be able to perform such a ceremony.

Yours sincerely

Colin Keir
(Tutaj domagamy sie tego o czym w koko spoko kraju dopiero raczkuje??)

Dzis we Dworze zdzialalismy wiele. Z tej okazji obwolano mnie komitetemstrajkowym. Razem pisanym tak jak ciociasamozloeluta. A ze nadasana bylam i petycje wysylalam (dzieki sw. Izydorowi za translator by bez fakow i ku.rew. sie obeszlo) na dobre wyszlo i Dwor musial ulec!!! samo zlo mowie Wam!

Beda mieszki wieksze. Ale po co te przepychanki i brak oparcia we wladzach. No po co! Do tego. Juz tu publike podjudze. Pana od Polskiego zwolniono a tu za dwa miesiace powoluja nowe osoby. O sw. Agato! Zenada, paskudztwo i wrednosc!!! 
Sprawa sie rypla przy okazji gdy Kierowniczki same domagaly sie poprawy swych warunkow dukatowych. Jutro czesc dalsza i czy rekompensaty jakies beda o tym poinformuje.

Kafcia jak nowa! reperacje  odbyly sie u Mechanica-Mezczyzny subiektywnie...obiektywnej;_) Brudne lapska choc nie za duze tchnely zycie w klocki hamulcowe. Nadaly ton rownemu prowadzeniu sie. Zyciodajny plyn poplynal rzeka kanalow niosac moc i energie. Juz nie bedzie spiekoty na przegubach. Beda zyzne tarcze lsnic blaskiem chwaly. Zadnych luzow dla bumelanctwa tylko czysta harmonia ciala i maszyny.

Mowiac po naszemu. Mechanic doprowadzil do uzytecznosci to co ciocia zaj.bala.

a tu taki kwiatek: http://www.protestuj.pl
/Zdaniem Krucjaty Młodych Madonna chce też zakpić z Polaków, gdy "cała stolica obchodzić będzie rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego". Koncert ma się odbyć 1 sierpnia. - Daje głowę, że Madonna nawet nie wie, czym jest Powstanie Warszawskie - uważa Piotr Metz, dziennikarz muzyczny.

Do przyłączenia się do apelu Krucjata Młodych nawołuje na katolickich portalach. Organizacja uruchomiła także stronę protestuj.pl. Można tam znaleźć treści apelu, który należy wysyłać do organizatorów koncertu czy władz Warszawy. Młodzi katolicy piszą: "Twórczość Madonny w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, a także promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy. 1 sierpnia to polskie święto narodowe. Oddajmy hołd żyjącym i poległym Powstańcom, którzy ofiarnie walczyli za Ojczyznę. Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości! Ten protest to nasz moralny obowiązek!". Za pośrednictwem strony - jak podawał w czwartek licznik - zaprotestowało ponad 13 tys. osób.

Jak przyznaje rzecznik warszawskiego ratusza, na razie Urząd Miasta otrzymała kilkanaście listów z protestem o tej samej treści. - Nie możemy zakazać występu Madonny, jeśli wszystkie kwestie związane z zabezpieczeniem np. ochroną takiej imprezy, są zapewnione. Jeśli ktoś nie chce koncertu Madonny, to niech po prostu na niego nie idzie - mówi Bartosz Milczarczyk, rzecznik prasowy urzędu.

- 1 sierpnia nie jest odgórnie zaplanowaną datą. To po prostu środek tygodnia. A Polska nie stoi w pierwszej kolejności, jeśli chodzi o występy artystów takiego formatu. Daty na weekendowe koncerty są zarezerwowane dla największych miast na świcie - zaznacza Piotr Metz.

LiveNation, firma organizująca warszawski koncert Madonny, nie chce komentować sprawy.

Krucjata Młodych już raz protestowała przeciwko koncertowi Madonny w Polsce w 2009 roku. Wówczas impreza odbywała się 15 sierpnia. Zdaniem młodych katolików artystka prowokowała katolików, bo to święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wówczas pod protestem podpisało się 25 tys. osób. Koncert i tak się odbył. 

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,12119293,Krucjata_Mlodych_przeciw_Madonnie.html#ixzz20RPPzGmV
 

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.