Thursday, 7 March 2013

zarcie slonca!


Słoneczna karma

sloneczna karmahttp://www.alterkino.org/kultura_media/sloneczna-karma/
tu obejrzycie caly film!

Film hamerykanski w rezyserii Petera Sorchera ciocie dzis oswiecil- znaczy nie oswieciol, bo od zawsze potrzebuje oswiecienia a jesli jeszcze mozna przy tym nie jesc to juz w deche!
Osiem lat temu ulotka na szkolnej tablicy przykuła uwagę młodego mężczyzny imieniem Mason. Druk obwieszczał wykład sędziwego Hindusa, intrygując hasłem: „I ty możesz być zasilany słońcem”. Dzisiaj Mason potrafi przez prawie trzy kwadranse spoglądać wprost w błyszczący dysk na niebie i – jak sam przekonuje – nie czuje w ogóle głodu.
Hindus udzielający owego wykładu przekonywał, że dzięki wpatrywaniu się w słońce obywa się zupełnie bez jedzenia. Zaintrygowany jego słowami, Mason zaczął codziennie spoglądać prosto w gwiazdę, codziennie dodając dziesięć sekund do czasu, jaki na to poświęcał. Jego celem było zawieszenie spojrzenia na słonecznej tarczy przez 44 minuty. Wówczas, jak przekonywał indyjski mentor, uleczone zostają psychiczne i fizyczne dolegliwości, a organizm może obyć się bez jedzenia.

Wiele starożytnych cywilizacji praktykowało podobną czynność – Inkowie, Aztekowie, Grecy, Egipcjanie… Ile jest jednak prawdy w rewelacjach, które dzisiaj dostarczają nam ludzie tacy jak Mason. Pora to sprawdzić. „Słoneczna karma” to dokument o tych, którzy zapragnęli „zjeść” Słońce. 
Potem jeden nawiedzony poparzyl siatkowke oka a drugi - brazowawy zostal przylapany w McDonaldgadzinie!
ale ile nie pili to nie pili o kasie zaoszczedzonej nie wspomne)

9589_f722
Tak tym dniem dzis zdenerwowalam, ze Metallice sluchac poczelam!

Podczas calego koncertu fajerwerki a na koniec istna bitwa!!! szczeka opada!

Smutny kotek

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.