Saturday, 17 August 2013

slowo na niedziele

Steven Frayne zwany Dynamo- nie wiem kto to jest ani po co jest na tym swiecie. Urodzony 17 grudnia w 1980 roku w Bradford. Ma chorobe Lesniowskiego - Crohna. Z zawodu jest magikiem. Rozumiano jesgo glowne triki z kartami, z monetami ale lewitowania nie ogarniam.
Dlaczego Dynamo jeszcze nie wykleto za propagowanie czarów i dlaczego jeszcze on sam nie obwolal sie mesjaszem?
Chodzi po wodzie, schodzi pionowo po murach, sciaga rozlana wode do butelek, ma kontakty ze leczy dzieci a starszych leczy tym, ze daje iluzje zaskoczenia i zaniemowienia z dokonanego wyczynu.
Lewituje rozposcierajac rece w gescie Chrystusa Odkupiciela na tle figury Chrystusa Odkupiciela w Rio De Janeiro?
Wszystko sie zgadza z pierwowzorem- Ktory magik jest a ktory mesjasz?

tu juz przedruk rodzimych Chrystusow.  Wypada dodac- Coz Ci Jezu damy???
Pierwsze miejsce w tej niecodziennej ankiecie zajął Romuald Statkiewicz, który kilka lat temu odkrył, iż jest najprawdziwszym Jezusem Chrystusem. Czy zatem potrafi szusować po wodzie i zmieniać wodę w winno, jak robił to 2 tysiące lat temu?Jest w naszym kraju ogólnoparanormalna organizacja, która jest dla mnie większą zagadką, niż tajemnice do których została powołana. Grupę INFRA wyrosłą jako gałąź bodajże „Na Progu Nieznanego” cechuje szalony miszmasz światopoglądowy. Mamy tu garść przedruków ze Skeptical Inquiry, a jednocześnie partnerstwo z forum Davida Icke. Klika dni temu na ich łamach wyszperałem sondę „najdziwniejsza postać ostatnich lat w paranormalnym światku”. Edycja krajowa, same rodzime nazwiska. Siksowata Angela Hayes z filmu „American Beauty” mawiała, że najgorsze co można w życiu zrobić to być nijakim. O personach z owej listy można powiedzieć wiele, ale trudno odmówić im kolorytu, jaki by on nie był. Bo kiedy my tu gadu gadu o panach pokroju Roberta Tekieli, pod nosem powyrastały nam prawdziwe kwiaty myśli paranoidalnej. Owoce schizofrenicznej ziemi tym mniej sympatyczne, że wymierzone w kieszenie prostych i naiwnych ludzi.
Pierwsze miejsce w tej niecodziennej ankiecie zajął Romuald Statkiewicz, który kilka lat temu odkrył, iż jest najprawdziwszym Jezusem Chrystusem. Czy zatem potrafi szusować po wodzie i zmieniać wodę w winno, jak robił to 2 tysiące lat temu? Otóż nie, ponieważ jak mówi, historie te przekłamano, zarówno dziś jak i u początku naszej ery Jezus nie odstawia tak efektownych sztuczek. Ma za to brodę, długie włosy, w swoim sposobie wysławiania się naśladuje ten znany z kościelnych ambon, występuje najczęściej na tle namalowanej za nim aureoli i jak sam twierdzi ma dar uzdrawiania. Specjalizuje się w leczeniu chorób wszelakich, szczególnie tych których jeszcze nie ma, a pojawią się w naszym organizmie dopiero za 10 lat (to niestety nie żart). Robi to oczywiście na przekór medycynie akademickiej, która jak mówi, „nie potrafi wykryć choroby danego organu, dopóki nie utracimy go w 60 procentach”. Chrystus nie kryje tego, iż za boską posługę należy się ziemska należność, bez żadnego zażenowania zamieszczając swój cennik w internecie. Jego czołową wyznawczynią jest Elżbieta Gas i przyznam się, że właśnie na tą panią oddałem swój głos. Dzięki jej wizjom znamy przyszłą linie brzegową Polski po przejściu już niebawem oczyszczającej Ziemie fali tsunami. Dzięki jej wizjom wiem także, ze pisze z miejsca przyszłego oceanu. Cała grupa jest niezwykle płodna i praktycznie codziennie zamieszcza na youtube swoje wystąpienia, klasyczny przykład tego, ileż można mówić nie mając nic do powiedzenia. Elżbieta Gas została wyznawczynią opolskiego Chrystusa, po tym jak poczuła bijącą od niego energie, przyjmując następnie swoje apostolskie imię Tyara. Pomysł aby z uzdrowiciela upgradować się na Chrystusa – no cóż jak spadać to z wysokiego konia – został przez nich zaczerpnięty najprawdopodobniej od wrocławianki Haliny Tas (pierwowzór sztuki „Pani Bóg Halina” wstawionej w Krakowie). Ta właścicielka księgarni ezoterycznej już 10 lat temu ogłosiła, iż jest Bogiem, następnie jej sława troszkę przygasła, jednak wydaje się że Statkieiwcz i jego świta zawsze krążyli gdzieś wokół niej. Wszystkie te przypadki podsumowują słowa Statkiewicza, który twierdzi iż migreny są wynikiem nadmiaru myślenia. Myślenie jest tu rzeczywiście szkodliwe.
Kilka lat temu, spędziłem troszku czasu na rozmowach z gryfianami, społecznością skupionej wokół swego mentora Andrzeja S., kolejnej osoby uważającej się za Mesjasza. Pan Andrzej dostrzegł w sobie Pana Zastępów w wieku trzydziestu paru lat, po tym jak odczytał swoją tożsamość w ozdobach w kościele Rennes le Chateau (argument w dyskusji, czy fikcyjno-prawdziwe książki spod szyldu Dana Browna są rzeczywiście nieszkodliwe). Rozmowy z jego orędownikami, mimo iż intelektualnie jałowe, uzmysławiają jak wielki może być zakres podporządkowania się i utraty krytycyzmu wobec autorytetu. Swój kamyczek dokładają do tego ci wszyscy, którzy lansują różnego rodzaju paranormalne farmazony, ponieważ mamienie ludzi bazami obcych na księżycu czy budową egipskich piramid kilkanaście tysięcy tal temu, może odbyć się jedynie przy brak wiedzy słuchaczy. Mniej więcej takimi opowieściami Pan Andrzej zgromadził dookoła siebie kilkanaście nowo-nawróconych, tworzących aktywną i niestety agresywną grupę. Nie do końca ogarniam jak mają się sprawy obecnie. W necie można znaleźć teksty pisane przez byłych gryfian, i gryfian obecnych podszywających się pod byłych gryfian. Wiem, iż formułowany był wniosek do prokuratury, ale co z tego wynikło?

Historia Lucyny Łobos, ścisłej czołówki niechlubnego rankingu, zaczyna się klasycznie dla przyszłych paranormalnych emanacji. Tak jak u wielu innych osób z tego środowiska i tu śmierć kliniczna przynosi ze sobą impuls objawionej prawdy. Jeśli chodzi o zjawiska paranormalne jakie są w zasięgu pani Lucyny, są mniej więcej takie jak u Padre Pio, co skrzętnie wykorzystuje świadcząc usługi lecznicze zarówno dla ciała jak i duszy. Łobos i Pio różnią się w osobach głównych bohaterów ich wizji, którym zawdzięczają te niecodzienne umiejętności. Lucyna Łobos-Brown jest na „ty” z opiekunem ludzkości, kosmitą z Oriona, niejakim En-kim. En-ki jest bratem En-Li, znanego nam jako Jezus Chrystus i przy pomocy Pani Lucyny bardzo chętnie odpowie na nasze pytania, oczywiście jeśli przy okazji sypniemy trochę groszem. Jest prawie wszechwiedzący, a jednak udzielane przez niego odpowiedzi brzmią jakby był… prostą kobietą. Doradza jak znaleźć prace, czy iść na randkę, jak troszczyć się o zdrowie. Kosmiczne wytyczne przestrzegają przed szczepionkami, a kiedy dramat ten stanie się faktem, należy czym prędzej usunąć szczepionkę z organizmu „terapią cytrynową”. Nasz niebiański opiekun odradza operacja, polecając w zamian homeopatie, ziołolecznictwo i przykładanie rąk do głowy. Lekami uniwersalnymi jest sok z cebuli i przeczyszczenie jelita grubego. Pytania przy których wypadałoby mieć coś więcej niż bujną wyobraźnie, jakąś elementarną wiedzę, Wielki En-ki kwituje „I w ten sposób oto chcesz się wymądrzać istoto ludzka?”. Zamiast pilnie uczyć się w swojej galaktycznej szkole En-ki łaził na wagary, ponieważ w jednej z sesji channelingowych gdzie opisać miał położenie planety Nibiru, okazało się, iż nie zna kolejności planet w Układzie Słonecznym. Łobos znana jest jednak przede wszystkim jako spiritus movens Projektu Cheops. Jej wizje i namiary En-kiego mają doprowadzić do odnalezienia w piskach Sahary labiryntu, który ocalić ma cześć ludzkości przed zgubnymi skutkami roku 2012. Ktoś to musi sfinansować, więc jeśli chcesz żyć to płać. Kończąc już, przerażający jest rozmiar tego wszystkiego. Sale sympozjów na których występuje Łobos pękają w szwach, przy czym zarówno w Polsce jak i w Stanach ma tysiące swoich „wyznawców”. Tak właśnie wygląda nieszkodliwa działalność marginalnych odszczepieńców.
Michał Łaszczyk
czajniczek-pana-russella.blogspot.com

Jeden Chrystusem druga oglosila sie Bogiem? Nawet sztuka taka byla Pan Bog Halina ale nie pokojarzylam- slowo na niedziele- chce jakiegos mesjasza co by cioci kase drukowal!)))
Na niedziele jeden film zapodam- Raj; Wiara. Ulice Wiednia, Nawiedzona kobieta pielgrzymuje  z figura marki Boskiej od domu do domu. Nawraca psychicznego, potem rodzine turecka, kobiete pod wplywem alkoholu i tak dalej i tak dalej. 

DO bohaterki wraca po dwoch latach maz egipcjanin. Sparalizowany poruszajacy sie na wozku inwalidzkim. Anna pracuje jako rentgenolog a urlop wykorzystuje na rzekome nawracanie. Gdy sie nie modli, to oklada sie biczem lub zaklada na nerki pas z cwiekami. Ota taka rozrywka. AAAAA rozrywka slucha Radia Maryja- taka tak kochani. ZaRydzykuje wlasnie w Wiedniu mial swoja siedzibe. 
Byzantium, kazdy poleca ale o czym to jest? Dwie kobiety spedzaja ze soba czas. Jedna jest prostytutka druga niby uczennica opowiada swoja historie. Okazuje sie, ze obie to wampirzyce i zyja trudniac sie a to zabijanie a to tworzeniem burdeli przy okazji zabijajac meneli starsza, i pomagajac starszym schorowanym ludziom ..przejsc na druga strone zycia. Niby horror, niby thrliler, dramat? 30 minut starczylo  cierpliwosci!

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.