Thursday, 22 May 2014

wroclawska apokalipsa nadchodzi i czai sie za konczita

dzis ciocina inspiracja przeczytana na szybko w miejscu gdzie krol chadzi piechota!
 ze spotkania Agnieszki Osieckiej z Kora w telewizyjnym Studiu 102. 

-Wlasnie, kocham Cie, za Kocham Cie kochanie moje uwazam za Twoj najpiekniejszy wiersz. - Spokojne, dlugie spojrzenie
- Jak go napisalas? docieka Agnieszka Osiecka.
Pod wplywem wzruszenia i ciszy.
To odwrotnie niz ja, ja pisze w kawiarni, w samolocie, w tramwaju, na basenie, nawet w pijalni czekolady. Zapisuje zdania na rachunku, serwetce, byle czym. Mam niewielkie wymagania, by sie skupic, wystarczy, ze nagle wylacze sie z rozmowy. Lubie obserwowac ludzi, domyslac sie, co im sie przydarzylo, co czuja. Przygladanie sie ludziom - to mi wychodzi dobrze.

Po pierwsze pasja, milosc i pisanie. Do tego heroiny - urody, talentu i sami wiecie czego.

 8394 d46a

dlaczego zaczelam od wyraznej sytuacja a co powiecie na to?
Patriarcha Ireneusz / Conchita Wurst
Powódź na Bałkanach, w której zginęło 50 osób, to kara boża za to, że Conchita Wurst wygrała Eurowizję - twierdzi Ireneusz, patriarcha serbskiego Kościoła prawosławnego.
Patriarcha stwierdził, że "potop to boska kara za występki gejów, lesbijek, biseksualsitów i osób transseksualnych". 

- Bóg zmywa z Serbii jej grzechy - donosi patriarcha, cytowany przez "The Independent".Z kolei Amfilochiusz, metropolita Czarnogóry i Przymorza, dodał, że powódź to "nie przypadek ale ostrzeżenie". Przed czym? - To znak, że ludzie muszą odrzucić tę postać, która upodabnia się do Jezusa - mówi Amfilochiusz. - Bóg zesłał na nas te deszcze, żeby przypomnieć, że ludzkość nie powinna zdziczeć. 

Serbia i Bośnia cierpią z powodu największej od ponad stu lat powodzi, w której zginęło już 50 osób. Wylała rzeka Sawa, dopływ Dunaju. Setki tysięcy gospodarstw domowych zostały pozbawione prądu. 

Duchowni nie mówią, dlaczego Bóg postanowił za wyniki Eurowizji ukarać akurat Serbię i Bośnię, które w konkursie nie brały udziału. Telewizje publiczne w obu tych krajach wycofały się z niego w ubiegłym roku, tłumacząc, że nie mają na to pieniędzy. 

Postać drag queen, która naprawdę nazywa się Thomas Neuwirth, wzbudziła falę protestów na wschodzie. Rosjanie domagali się, żeby ocenzurować jej występ podczas kopenhaskiego finału. Deputowani z Dumy Państwowej zaproponowali z kolei, żeby w ramach protestu Rosja wycofała się z konkursu Eurowizji i w przyszłym roku zorganizowała własny konkurs. 

Ulotki z Conchitą Wurst rozdawali także separatyści podczas samozwańczego referendum w Doniecku i Ługańsku na Ukrainie. "Czy nadal chcecie do Europy?" - pytali.

i dalej 
PiS dostrzegł podobieństwo austriackiego wokalisty do polskiego premiera. Dla Adama Hofmana Conchita Wurst stała się też dowodem, że nie ma Europy bez Prawa i Sprawiedliwości. To i tak nic w porównaniu z Solidarną Polską. Ta połączyła Conchitę Wurst z upadkiem polskich stoczni i żądała zmiany regulaminu konkursu dla wokalistów. Dalej poszedł już tylko lider rosyjskich nacjonalistów Władimir Żyrinowski. - Popełniliśmy błąd, wyprowadzając armię ZSRR z Austrii - oświadczył.
"W oczach Conchity Wurst widziałem oczy Tuska" - obwieścił w poniedziałkowy poranek rzecznik PiS Adam Hofman. I zainaugurował sezon polowania na zwycięzcę tegorocznego konkursu Eurowizji. Conchita Wurst - austriacki piosenkarz Thomas Neuwirth, który występuje na scenie jako drag queen - doprowadziła polska prawicę do białej gorączki. I stała się powodem, aby ogłaszać dziś konferencję za konferencją.Conchita Wurst to symbol kierunku, w którym idzie Europa. W kontekście ukraińskim widać, że Europa nie jest silna. Po Eurowizji widać, że w kontekście obyczajowym też jest coś nie tak. Conchita Wurst to symbol Europy, której ja nie chcę. Moja Europa to Europa oparta na chrześcijańskich wartościach. Nie odpowiada mi żadna forma przebieranek - mówił Hofman w "Kontrwywiadzie" RMF FM.

Mężczyzna z problemem psychicznym 

"EPP, frakcja, do której w PE należy PO, ma libertyńskie podejście do kwestii obyczajowych. Trzeba bronić Europy, nie pozwolić jej iść w tym kierunku. Potrzebni są ludzie, którzy odwrócą ten bieg. Potrzebny jest PiS" - wyjaśniał Hofman.

Rzecznikowi PiS wtóruje katolicka Fronda. Na swojej stronie ogłosiła, że "Conchita Wurst z Austrii to mężczyzna, który ma problem psychiczny". "Wygrał konkurs Eurowizji, który jest swego rodzaju pokazem dewiacji i głupoty" - pisze anonimowy autor. Fronda przytacza "mądry komentarz Jarosława Kaczyńskiego" do "kobiety z brodą". Prezes PiS, oglądając finał Eurowizji, oglądał "upadek współczesnej Europy".

"W Europie dzieją się rzeczy bardzo niepokojące, które wskazują na jej dekadencję i schyłkowość. Wszelkiego rodzaju propaganda zmierzająca do tego, aby zacierać różnice między kobietami a mężczyznami i tworzyć taki model życia, gdzie człowiek może zmienić w swoim życiu wszystko, łącznie z tym, że czy jest kobietą, czy mężczyzną, jest drogą do rozkładu, rozsypania się wszystkiego. Na pewno nie powinniśmy się z tego rodzaju wydarzeń cieszyć, to wydarzenia, które niczego dobrego nam nie wróżą - mówił z troską prezes Prawa i Sprawiedliwości.

O związku Eurowizji z polskimi burakami 

Finał Eurowizji zelektryzował w poniedziałek kandydatów Solidarnej Polski do europarlamentu. Conchicie Wurst poświęcają dziś aż trzy konferencje prasowe.

Cykl zainaugurowała wczesnym popołudniem we Wrocławiu posłanka SP Beata Kempa.

Na Eurowizji normalność, heteroseksualność i prawdziwy talent są dyskryminowane. Wygrało dziwactwo - mówiła w poniedziałek rano we Wrocławiu Beata Kempa, wzywając osoby finansujące imprezę do jej bojkotu. - Gigantyczne pieniądze są wydawane na promocję równości płci, a nie na wspieranie uzdolnionych ludzi - grzmiała. Poinformowała też, że Solidarna Polska planuje wysłać do komitetu organizacyjnego Eurowizji pismo, w którym przedstawi swoje krytyczne stanowisko.

Pół godziny później Zbigniew Ziobro przedstawi w Tarnowie partyjną propozycję zmiany regulaminu Eurowizji. Europoseł opowie także o związku Conchity Wurst z upadkiem polskiego przemysłu. Temat konferencji: "Nie eksportujcie brodatych dziwactw! Oddajcie nam stocznie i cukrownie!".

"Europa zabiera nam stocznie i cukrownie, a w zamian daje brodate dziwactwa" - wyjaśnia na Twitterze rzecznik SP poseł Patryk Jaki.

Trzecią poniedziałkową konferencją będzie wystąpienie boksera i kandydata SP do PE Tomasza Adamka. "Europa odleciała! Promują brodatego dziwoląga z Austrii zamiast pięknych i utalentowanych dziewcząt. Trzeba skończyć z tym szaleństwem!" - od rana nawołuje na Twitterze.

Wojska ZSRR niepotrzebnie opuściły Austrię 

Być może polscy politycy nie zdają sobie z tego sprawy, ale w swoich komentarzach bardzo zbliżają się do polityków rosyjskich. W kraju, gdzie w ubiegłym roku zakazano tzw. gejowskiej propagandy, szok spowodowany tegorocznym finałem Eurowizji był nie mniejszy niż w prawicowej Polsce. Naczelnym obrońcą tradycyjnych wartości został lider nacjonalistów Władimir Żyrinowski. Ten sam, który niedawno w rosyjskim parlamencie beształ ciężarną dziennikarkę i namawiał swojego ochroniarza, aby ją zgwałcił, bo nie spodobało mu się pytanie, które zadała.

„Nie ma granic dla naszego oburzenia. To koniec Europy. Oni tam już nie mają kobiet i mężczyzn. Mają » to «” - grzmiał w niedzielę Żyrinowski w programie telewizji Rossija 1.

"50 lat temu radziecka armia okupowała Austrię. Popełniliśmy błąd, uwalniając ją. Powinniśmy tam zostać" - dodawał. 


a tymczasem co slychac u Konchity! Niezly program o niej, jej rodzicach i calej wsi i specjalny testing kielbas u lokalnego rzeznika!
 a tymczasem we Wroclawiu.
i z  tym kochani to juz nie zartuje! Tak, tak normalni jestescie!
 

na koniec przerazajacy gif!
3926 8a86

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.