Monday, 25 May 2015

a na pochybel juz


Obdarz swoje piękno
Gdy nie będzie świadków już
Tak jak oni w Babilonie tańcem swoim kuś
W strone ranic niepoznanych mnie nieśpiesznie nęć

Tańczmy po miłości śmierć
Tańczmy po miłości śmierć
Michal Lanuszka, Tanczmy po milosci kresJak to sie nazywa. Takie dance macabre. Makabra, ze znow Nienawidze Cie, Polsko!
Jak juz sil brak a muzyka gra to i tak tanczyc sie chce. Tak jak w butelce gdy zostanie cos na dnie. To po co zostawiac! Dopijemy, dochlejemy. Na pochybel. Juz nam ani nie zaszkodzi ani sie polepszy. Na drugi dzien bedzie tylko bardziej zle!
Polacy mnie rozczarowali. Nie kolejny to juz raz. I wybory tak jak i support Eurowizji potwierdza marnosc glosujacych. Tu chodzi mi o emigracje. W spoko koko kraju za nieglosowanie za Rosja. Gdy tam dominuje zasada sasiad na sasiada. Przeciez nie wierze, ze przecietny Kowalski nie glosowal na Rosje tylko przez to, ze ta lamie prawa homoseksualistow.  Obrazeni maksymalnie ludzie sa a europejczycy na cala Polske.
Nie ma sie czemu dziwic jak Polska wybiera ultranacjonalistow. To kto ma nas lubic?
Kuchenne krzesło tronem twym
Ostrzegła cię i już nie masz sił
I z gardła ci wydarła: alleluja!
Dlaczego mi zarzucasz wciąż,
Że nadaremno wzywam Go
Ja przecież nawet nie znam 
Go z imienia
Michal Lanuszka, Alleluja.

Michal Lanuszka to mlody aktor, dziennikarz, teksciarz, poeta, piesniarz, ktory na tapete wzial Leronarda Cohena. Plyta nazywa sie Lanuszka/Cohen. Bardzo mnie sie praca Michala spodobala i pragne byscie takze przyjrzeli sie bardziej temu artyscie.

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.