Tuesday, 19 May 2015

szansa na sukces od prezydentowej

01:50
3272 6765 500


M. Halber- Najgorszy czlowiek na swiecie.

Ciocia jak i inni emigranci jest podrozniczka i odkrywczynia! Odkrywam, podrozuje i nie demonizuje swego wyjazdu. Przeciwnie nadaje nazwy nowym ziemia. Podbijam. Nawiedzam dzikie ludy. Niose kaganek oswiaty. Czynie sobie ziemie poddana. Oswiecam i nawadniam swym jestestwem. No co? Zle prawie? Nawet prezydentowa Anna Komorowska mnie powolala, zem szanse od losu dostala! Szanse na sukces.

- Gdy wyjazd jest aktem desperacji, to jest to problem. Pytanie, jak się człowiek tam urządzi. Świat dziś jest tak bliski, że nie traktowałabym tego jako dramat. Jest to jakaś szansa - przekonywała Anna Komorowska.

Doprawdy to szansa na sukces! Jak to mowila stara Cyganka- A niech mnie tabor przejedzie!

Zaskoczylo ciocie tez dalekie poparcie LGBT w wyborach Andrzeja Dudy. Krystian Legierski znany krzykacz LGBT, uwaza, ze i tak Duda nic nie zrobi w kwestii zwiazkow partnerskich tak jak i obecny prezydent. Dodaje tez gorzko, ze Duda nie stawia prognoz, prosze zmienic prace i wziac kredyt tak jak to radzi Komorowski. Duda jest mlody i ma nowy kredyt zaufania? Really?
Legierski tak jak i zwolennicy Dudy chca sie odegrac na PO a konserwa stara ma do LGTB co mrowka do slonia. Ludzie sa zmeczeni i wola chyba juz wszystko to juz bylo. Czy odsuniecie od wladzy Po cos da? 
To zadaje sobie kazdy obywatel.

A moze posluchajmy Zbigniewa Holdysa?
I oto jestem świadkiem surrealistycznej sceny: Legierski zapowiada, że zagłosuje na Andrzeja Dudę. Przetrzyjmy oczy. Na człowieka, którego partia jest alergicznie przeciwna związkom gejów, homoseksualizm uważa za chorobę, adopcji przez nich dzieci nie dopuszcza w najdalej posuniętej wyobraźni. Której przedstawiciel pochwalił „spalenie pedalskiej tęczy” na Pl. Zbawiciela, a inny uznał wybór ciemnoskórego Baracka Obamy na prezydenta USA za „koniec cywilizacji białego człowieka”. Wreszcie: człowieka tej samej partii, która zamknęła Legierskiemu awangardowy klub Le Madame w Warszawie.
Absurdalność tej sceny przerosła moją zdolność pojmowania świata. Pomyślałem, że jakaś gigantyczna żyła wodna musi płynąć pod Polską i ryje ludziom dekle. To nie jest felieton antyDudowy – to jest felieton o ludzkiej pamięci. Pamięć o rządach PIS zanikła i delikatnie przywróciła ją posłanka Pawłowicz oświadczając Legierskiemu, że nie życzy sobie, by geje głosowali na jej partię.

Kochani, zajmujemy sie lesbami, in vitro, a moze pomyslmy o sprawiedliwosci, gospodarce, spoleczenstwu?
Czy chcemy debat o Smolensku. Mamy widziec Ziobro w telewizornii i kleczec przed pomnikami Jaroslawa? Moze dopuscmy juz debate o eutanazji bo bolu kolan od kleczenia to ja nie wytrzymam.

.5605 db14

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.