Wednesday, 5 August 2015

zdjecie miesiaca

Ciocia niecierpliwie szukala. Gdzieby by tu cos spierdolic. Wypatrywala. Gdzie by tu sie podpiac i myslala, ze fejs wreszcie by sie do czegos nadal!


Sledzila wszystko w nadziei, ze wreszcie los sie do cioci usmiechnie. Przeciez od stycznia nic nie wygralam. Zadnej malej ksiazeczki, ksiazuni nic!
Z uporem maniaka czekala na dogodny moment!


I jest wreszcie po dokladnie 6 miesiacach dostalam tom co chciala. Nie wiem co to znaczy paczka gadzetow ale nie zawaham sie Wam potem tego pokazac! Yess zlo usmiechniete jest ale do czasu_) bo zle nie spi))

Dzień dobry,

z przyjemnością informuję, że w tym roku postanowiliśmy wybierać zdjęcia miesiąca w ramach konkursu Wielka Czarna Mapa i właśnie Pani fotografię chcielibyśmy nagrodzić paczką z naszymi gadżetami. Prosimy o adres do wysyłki.

Pozdrawiamy,
Wydawnictwo Czarne

PS. Nagroda miesięczna nie wpływa na udział w walce o główne nagrody konkursu :)Wydawnictwo Czarne shared their album.
16 hrs · 
Półmetek konkursu Wielka Czarna Mapa już za nami! Czas na kolejne nagrody za zdjęcia miesiąca. Redakcja miała ciężki wybór, ale w końcu lipcowe paczki z czarną niespodzianką powędrują do: Marceliny, Marcina oraz Eli. Z osobami nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo. A Was zachęcamy do oglądania zdjęć w konkursowym albumie i, oczywiście, do udziału w zabawie!


Mother Shipton's z Knaresborough to najsłynniejsza wieszczka Wielkiej Brytanii. Przepowiedziała koniec czerwonego człowieka. Przybiła miedziakami i spętała kapitalistycznymi łańcuchami.
Zdjęcie przysłała Ela.

ZDJĘCIE LIPCA


No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.