Tuesday, 27 October 2015

kaczuszka na bazarku zdrozala

Zabij jednego czlowieka, a bedziesz morderca. Zabij miliony, a nazwa cie zdobywca. Zabij wszystkich, a bedziesz bogiem. To zdanie wypowiedzial francuski biolog i pisarz Jean Rostand. Ostatnio ciocia slyszala haslo. Nie morduj, zabijanie jest dozwolone a szoste przykaznie boskie bylo zle przetlumaczone.
Ciekawe?
Mozna byc i dobrym morderca. Takim jak Karol Kot, seryjny morderca o przydomku Wampir z Krakowa.

  • 4560 5ec6 420
"Drań to ktoś taki, kto jest pijakiem, złym człowiekiem. Ja zaś uważam siebie za dobrego człowieka. Dokonywane przeze mnie mordy to była moja prywatna sprawa. Byłbym złym człowiekiem, gdybym pił wódkę i zadawał się z prostytutkami. Można więc być mordercą i zarazem dobrym człowiekiem. Tak jak ja".
Tak jak i kazdy seryjny morderca ma zaburzenia psychiczne i nie wyraza skruchy co wiecej jest dumny z tego co robil. 
"Potrafiłem zabijać, robiłem to jak nikt inny (...) Mój przykład jest ostatnim w historii tego miasta; lepszego ode mnie nie będzie, choć jestem przegrany. (...) Czuję taki niedosyt, a głupio umierać ze świadomością, że nie spełniło się swojego posłannictwa na tym świecie, może na tamtym, w uznaniu zasług, będę jakimś szefem destrukcji (...). Wezmę z sobą akt oskarżenia i wyrok, może to ich przekona" - powiedział Kot pół roku przed śmiercią. Podczas sekcji zwłok Kota stwierdzono rozległego guza mózgu.

Inny idiota Anders Breivik zabil 60 ludzi a swoj czyn nazwal heroicznym. Nie kryl dumy z tego co zrobil. Przepraszal za to, ze nie...zabil wiecej osob.  Swoj chory manifest oparl o innego zabojce Teda Kaczynskiego zwanego Unabomber. Wszyscy szaleni i zadni krwi. racje miala Simone de Beauvoir, ktora powiedziala piekne slowa. Nic bardziej zgubnego, jak zyc w cieniu slawy. Czlowiek gasnie.


1051 d186

Kora pochwalila sie najwieksza satyra, jaka napisala sama na siebie. Piosenka nosi tytul Jest juz pozno, pisze bzdury a inspiracje ciocia czerpala z wyborow Unabombera na wladce  spoko koko kraju i z czytania ksiazki Asne Seierstad, Jeden z nas. Opowiesc o Norwegii.


Wydaje mi się, jakby dzień w którym żyję był dniem...ostatnim 
Jestem zachłanna życia, boję się go i jednocześnie...nie dbam. 
Nic nie buduje mi się, nie ma podwalin...domu 
Wszystko zamyka się w tym jednym dniu, jednej...chwili 
Jest już późno, piszę bzdury 
Kot zapędził mysz do dziury 

Jestem bezkompromisowa...uważam że...że tylko 
Bystrość...nadaje... sens... życiu 
Być kochanym jest bardzo, bardzo przyjemnie 
Trochę drobiazgów i szlachetność serca, to człowieka wywyższa.

Jest już późno, piszę bzdury 
Kot zapędził mysz do dziury

http://wyborcza.pl/alehistoria/1,146090,18165508,Karol_Szczepan_Kot__Maturzysta_nozownik.html
http://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/karol-kot-czyli-wampir-z-krakowa/w7sh8

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.