Thursday, 8 October 2015

swiat oszalal


Wprowadzam nowa akce pt;Swiat oszlal!
Zacznie nietypowo bo wiadomosci sportowe! Dzis mecz Polska - Szkocja.
Oby nie bylo znow przy wyblaganym remisie porazka...wygranych.
Tak 100 tysiecy juz ze spoko kokok kraju tu jest i zjada Szkotow codziennie. Co bedzie jak zjedzie sie jeszcze pani premier Ewa Kopacz. Ta to dopiero ma apetyt.

Security alert as Polish fans buy tickets for SCOTLAND section of Hampden http://www.eveningtimes.co.uk/news/13805582.Security_alert_as_Polish_fans_buy_tickets_for_SCOTLAND_section_of_Hampden/ 
Police in security warning as Polish fans buy tickets for Scotland end ahead of Euro clash
Poland striker Robert Lewandowski fears Scotland will try to kick him off the park

Nie milkna glosy w KK o ksiedzu Charyzmie. To bylo w Watykanie czyli Centali. Natomiast Lovekrakow portal podal, ze rzecznik Swiatowych Dni Mlodziezy w Krakowie poczal dziecko. Poinformowal media o tym sam. Dodajmy, ze rzecznik jest Salezjaninem. Natomiast inny ksiadz- juz tym razem hetereseksualista pisze manifest skierowany do ksiezy gejow. List napisal ks. Wojciech Wegrzyniak, autor strony O co wlasniwie nam chodzi. Cytuje fragment.
Dalej kieruje słowa wprost do tych kapłanów, którzy są gejami. – Pod wieloma względami jest wam lepiej niż księżom heteroseksualnym. Wy możecie jechać razem na wakacje. My z kobietami nie możemy. Wy możecie spotykać się co tydzień i zostawać na noc u kolegi. My tak nie możemy. Wy możecie tworzyć przyjaźnie. Na nas od razu podejrzliwe patrzą. Nawet seks możecie uprawiać bezpiecznie, nie bojąc się, że partner zajdzie w ciążę. W wielu miejscach sprzyja wam prawo – podsumował autor strony.
 Zgadzam sie, ze lepiej i dzieciaka z tego nie bedzie i kolezanka czy siostra zawsze ujdzie.
Panowie z synodu, dajcie juz wreszcie spokoj i zniesie celibat. Bedzie bezpieczniej i lepiej kazdemu.
Tymczasem ze swiata. Uchodzcy syryjscy skarza sie na bol jader. Mezczyzna skarzy sie na bol jader. Po czem udal sie do szpitala. tam spedzil trzy dni. Lekarz prowadzacy zalecil kontakty seksualne z kimkolwiek by problem rozwiazac. 
Inny uchodźca zaś stwierdził zaś, że to niemożliwe aby przyprowadzić do obozu żadnej kobiety, bo mężczyzn jest w nim zbyt dużo. – Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy? – zastanawia się mężczyzna.

Rosja to nie kraj. To stan umyslu. Putinowska telewizja Rossija 24 pokazala prognoze pogody najlepszej do bombardowania Syrii.


Pogoda w sam raz na bombardowanie
Wokalistka Kayah zdziwiona cena rachunku za obiad na lotnisku. Hmm takie ceny w spoko kraju to nikogo nie dziwia, to stare i po co sie dziwic. Nihil novi.

Lyzka ziemniaczkow i buraczkow plus malutka buteleczka wina na lotnisku. 72 zlote!!!!!!!!!!!!!


Polecam glosowac na:

I zainteresowac sie trasa koncertowa zespolu Perfect. Panowie umilaja juz nam czas 35 lat! Doskonalymi przebojami i melodiami racza nas tyle i zyczymy Perfectowi tradycyjne sto lat a nawet wiecej!
Na koniec muzyczna interluda!
Nie moge tylko sie zdecydowac na Bla, Bla, Bla, Nie placze Ewka, Objazdowe kino, Chcemy byc soba, Czytanka dla Janka, Autobiografia, Idz precz, Kolysanka, Ale wkolo jest wesolo, Pepe wroc.
Mozna wymieniac bez konca. Watro jednak uderzyc dum dum


No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.