Friday, 15 January 2016

wiem juz gdzie ON mieszka


Kiedy wszystko sciaga cie w dol i wiesz, ze zlo gdzies jest! Nie wiesz jeszcze gdzie mieszka. Z pewnoscia szukasz Go w obrzydliwych centrach handlowych. Choc nie chcesz to musisz czasem sie tam znalezc. Chocby i na moment. Przejsc przez pasaz galerii. Co to za porownaienie galerii i to jeszcze pasaz? Dawniej sluzylo to okresleniu bardziej wznioslejszym instytucjom niz badziewie handlowe.
Gdy podczas przygladaniu sie orgii swiecacych matuszek boskich za funta a mascia na zylaki dupy. Gdzie geby zuja kebaba a bachory chleja niebieskie plyny dostrzegasz to:i juz wiesz, ze niektorzy z czlekoksztaltnych mysla. Moze to taka plomba pomiedzy zadza pieniadza a moze i powiew estetyki?
Do tego nurtuje Cie wiecznie cholerne pytanie!  Gdzie mieszka ZUO? Czy to juz  tu?

 

Okazuje sie, ze nie w sklepach ale w? 

– Co ja dziś usłyszałem w rozgłośni z Torunia, to naprawdę przekonuje mnie, że jest czynny szatan i podpowiada tym ludziom najbardziej barbarzyńskie pomówienia.  Z pomówienia "Bolek" przeszli na pomówienia typu szantaż w okresie "Solidarności" i prezydentury i przez to wspieranie starego układu. Szatani. Na Pana Boga przysięgam, (że) nigdy nikt w tym okresie nie szantażował mnie i nic w taki sposób nigdy nie zostało przeze mnie załatwione. Panie Boże daj opamiętania tym szalonym ludziom i nie pozwalaj, by tak barbarzyńskie kłamstwa i pomówienia fabrykowali i w świat wypuszczali. Amen – pisze Lech Wałęsa na mikroblogu.


Internauci dociekali też, dlaczego prezydent publikuje swoje posty w godzinach nocnych. – Panie prezydencie, czemu pan nie śpi o tej godzinie? – Po to, by usłyszeć tych barbarzyńców pomówienia – odpowiedział. Stwierdził też, że "PiS-owcy fałszują historię". – Wstydzę się wyjechać za granicę. Śmieją się z nas.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/lech-walesa-o-radiu-maryja-szatan-jest-tam-czynny/9m9mkv

Od teraz - Wstajesz i wiesz!

Tym z Torunia ciocia zapisuje popularne leki.

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.