Monday, 8 February 2016

szczesliwego nowego roku malpy


8397 835a 500
Chiński rok Małpy rozpoczyn się dnia 8 lutego 2016 roku (według kalendarza księżycowego).
Małpa symbolizuje w chińskim zodiaku nieokiełznaną ciekawość świata oraz kreatywną energię. Jest znakiem wszelkiej maści poszukiwaczy i odkrywców – pionierów szukających nowych dróg rozwoju. Jej umysł jest wyjątkowo rewolucyjny, a przy tym charakteryzuje się niezwykłą inteligencją. Małpa może przejawiać geniusz, choć jest on często mylony ze zwyczajnym sprytem i przebiegłością.
Energia Małpy pojawia się zawsze tam, gdzie może ona sama o sobie decydować i ustanawiać własne prawa. Małpa nie lubi czuć się skrępowana. Uwielbia za to tworzyć nowe możliwości, jest kreatorką światów, choć często jedynie we własnym umyśle. Największym wrogiem Małpy jest nuda, więc w tym roku nie ma co liczyć na brak wydarzeń. Z pewnością będzie się działo wiele rzeczy – część z nich może okazać się rewolucyjna.

Rok Małpy 2016 – prognoza dla świata

Świat jest dla Małpy prywatnym placem zabaw. Odkrywa go, a jednocześnie wykorzystuje w celu zapewnienia sobie odpowiedniej ilości rozrywki. Cokolwiek można powiedzieć o Małpie, to że z pewnością nie pozwoli nam się nudzić. Nie bądźmy więc zaskoczeni, kiedy okaże się, że rok 2016 będzie pełen emocjonujących zdarzeń i momentami może nam wszystkim zabraknąć tchu.

4234 040b 500
2016 to czas dynamicznych przemian, w wielu przypadkach rewolucyjnych – wywracających cały porządek społeczny do góry nogami. Ogromnego znaczenia nabierze możliwość podejmowania dyskusji w najważniejszych sprawach oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla starych problemów. Teraz pojawi się wreszcie długo wyczekiwana okazja na podjęcie dialogu. Jeśli ludzie nie będą szukali drogi na skróty, mogą stworzyć podwaliny dla nowego ładu. Skorzysta na tym nie tylko gospodarka wielu krajów, ale przede wszystkim ustroje państwowe.
8961 13dc 500
Najważniejsi na scenie ludzkiej cywilizacji będą w tym roku politycy. Oni właśnie kształtują życie społeczne i mają największy wpływ na to, co dzieje się w poszczególnych rejonach świata. W poprzednich latach zdawało się, iż nie pamiętają o swojej odpowiedzialności. Woleli stroić się w piórka i wygrzewać pośladki na ciepłych stołkach. W roku Małpy pojawią się dogodne warunki do zmiany tego stanu rzeczy. W polityce pojawią się ludzie, którzy poważnie podchodzić będą do swojej pracy i postarają się zrobić wszystko, by poprawić sytuację w swoich krajach.
2887 5dbd
W wielu dziedzinach rok Małpy może okazać się czasem przełomu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nastąpią wydarzenia wręcz rewolucyjne – trzeba mieć się na baczności, by nie przegapić odpowiedniego momentu. Kiedy nadejdzie właściwy czas, każdy powinien zacząć działać. Tylko dzięki temu prawdziwe przemiany będą miały szansę powodzenia. W przeciwnym razie do władzy dostaną się ludzie, którzy (podobnie jak poprzednicy) niewiele zrobią i szybko zasmakują w możliwościach, jakie dają wysokie stanowiska państwowe.
2438 4e91 500
Energia Małpy może również przyczynić się do przewrotów w wielu państwach – szczególnie tych o mniejszej stabilności gospodarczej. Ludzie od dawna mają dość aktualnie funkcjonującego systemu, lecz do tej pory ich działania ograniczały się do narzekania. Teraz poczują siłę i chęć do zrobienia czegoś konkretnego. Najbardziej korzystnym okresem do rozpoczęcia działań na szeroką skalę będą miesiące kwiecień, maj i czerwiec. To czas budzenia się do życia nowych idei. Można teraz rozpocząć odbudowę świata.
1926 dc8e
Z punktu widzenia gospodarki już w poprzednim roku można było dostrzec pierwsze symptomy wychodzenia z kryzysu. Jednakże to rok Małpy będzie okresem, kiedy zaczniemy notować poważniejsze wzrosty na rynkach. 2016 rok okaże się o wiele bardziej łaskawy dla naszych portfeli niż lata ubiegłe. Inwestycje zaczną przynosić większe dochody, co przełoży się na wzrost obrotu towarami i usługami. Większe wpływy do budżetów państw przełożą się na lepsze dofinansowanie sektora publicznego, a co za tym idzie – polepszenia się jakości świadczonych przez funkcjonariuszy publicznych usług.
9292 4333 500
Słabym punktem w polityce międzynarodowej będzie bezpieczeństwo. Szczególnie narażone są stolice największych potęg światowych, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania czy Rosja. Zagrożenia na szczęście nie będą miały charakteru militarnego. Co prawda, zamachy terrorystyczne ciągle wiszą nad światem, lecz stolice będą raczej musiały stawić czoła wewnętrznym problemom. Od wieków światową politykę toczy choroba i w tym roku może się ona ujawnić z ogromną siłą. Zalecamy zachowanie ostrożności wszystkim mieszkańcom miast stołecznych.
7387 f0c2 500
Wiele będzie się działo na południowej półkuli naszego globu. Postępująca dewastacja środowiska przyniesie skutki o wiele poważniejsze, niż wcześniej uznawano za możliwe. Władze będą starały się uspokoić sytuację, lecz nie będzie to łatwe. Koniec końców powstanie plan poradzenia sobie z problemem. Wydaje się, że okaże się to naprawdę dobre rozwiązanie, które będzie miało pozytywny wpływ przez następne lata.
5830 a05f
Niestety energia Małpy posiada również pewne istotne wady, które mogą zniweczyć wysiłki wielu ludzi. Małpa działa zawsze dla własnej korzyści. Nic więc dziwnego, że wielu ludzi właśnie w ten sposób pokieruje swoim losem. Bogactwo, sława, pozycja społeczna – te rzeczy znacznie zyskają na znaczeniu. Każdy zapragnie zdobyć coś dla siebie. W tak ukształtowanym społeczeństwie będzie trzeba ostrożnie podejmować decyzje.
9022 72d6
Wiele osób będzie w związku z tym unikać problemów. Zamiast je rozwiązywać, będą stronić od wysiłku potrzebnego do zażegnania kryzysów. Zdecydowanie bardziej popularne będzie postępowanie zmierzające do folgowania swoim zachciankom. W społeczeństwach zachodnich może nawet dojść do poważnego wypadku, spowodowanego zaniedbaniami. Chodzi tutaj o naprawdę dużą awarię, której skutki dotkną wielu ludzi. Najbardziej niebezpieczną cechą Małpy w tym roku będzie więc egoizm oraz zachłanność. Ludzie skupiający się jedynie na swoich zachciankach mogą doprowadzić do katastrofy.
1228 c333 500
Rok 2016 to czas żywiołu Ognia
. Jaki wpływ będzie miał na ludzi? Przede wszystkim będą oni bardziej prężni w swoim postępowaniu. Więcej energii wiąże się również z większą pasją, z jaką zaczną podchodzić do swoich obowiązków. Ogień zwiększa poczucie własnej wartości, a co za tym idzie – podnosi pewność siebie. Człowiek jest sprawniejszy i odważniej podejmuje się nowych wyzwań. W połączeniu z energią Małpy będziemy mieli do czynienia z większą śmiałością w rozpoczynaniu wszelkich nowych inicjatyw. Im będą one ambitniejsze, tym chętniej podejmiemy się ich realizacji.Co wydarzy się w Polsce? W naszym kraju panuje wiele kompleksów narodowych. Z ich powodu często sabotujemy swoje osiągnięcia. W 2016 roku istnieje jednak szansa odwrócenia tego destruktywnego trendu. Odwaga Małpy wpłynie na Polaków pozytywnie i natchnie ich do wprowadzenia długo oczekiwanych zmian w prawie i gospodarce.
5588 cc73 500
Najważniejsze wydarzenia będą miały w tym roku miejsce na terenie Unii Europejskiej. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia silnych ruchów społecznych, które prawdopodobnie doprowadzą do zmiany układu sił w Europie. Dwa państwa, do tej pory niedoceniane na arenie międzynarodowej, znacznie zwiększą swoje wpływy. Ich umocniona pozycja przyczyni się do zmiany strategii całej Unii Europejskiej i z pewnością sprawi, że życie na Starym Kontynencie zmieni się nie do poznania. Większość zmian będzie pozytywnych i obywatele wreszcie zaczną patrzeć z nadzieją w przyszłość.


image
http://przewodnikduchowy.pl/wt/p/2016-rok-malpy.php

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.