Friday, 11 March 2016

wrzenie swiata, dum, dum


Zaczne skocznie. Z nogi na noge. Podczas gdy lewactwo kroluje,  Domowe melodie daja niezly kamp. Panowie sa umalowani, poubierani i mocno feministyczni. Do tego spiewaja o mhy sprawach. Nawet jesli nie wyjdzie to zawsze jest photoshop. Nie obchodzi Pan- zwiazek z Brzydalem. Nie licza sie z opinia cioci. Maja ja gleboko w dupie, co dobitnie spiewaja.


Co ja widze. Gdy zapowiadana jest cenzura. To kabarety zaczynaja i dobrze grac i zespoly i ksiazki, teatry. Zaczyna cos drgac w Polakach i trzeba rewolty, by wyrzucic dobre teksty z glowy.
Cieszy mnie to i smuci. Gdy kretyni opanowuja swiat i glosza swoje prawdy. Historia pisana jest na nowo i z szalencza precyzja rozlewa sie po polaciach pol zielonych, tych dolin co to pan nie jest moim pasterzem i zla sie nie ulekne i tak dalej. Ze kielich pusty i Salamond nie naleje i nigdy sie nie orzezwie!
Zlo narasta w cioci na wiesci swiatowe.
 Jamie Gilt z wielkiej Hameryki zostala postrzelona z broni przez swojego czteroletniego synka. Ups. Przypadek. Malec siegnal do torebki, matki w aucie. Bum wypalil w leb glupiej kobiety, ktora okazuje sie byc blogerka. Obronczynia drugiej poprawki do Konstytucji Stanow Zjednoczonych, ktora gwarantuje prawo do posiadania broni. Nie tak dawno Gilt chwalila sie na Facebooku, ze tu cytat- nawet moj czteroletni syn potrafi sie poslugiwac strzelba nieskiego kalibru. Jak donosi agencja AFP, slowa kobiety okazaly sie prorocze. 
Nie chce juz sobie wyobrazic, by kazdy Polak mial bron?
W Opolskiem, ktos w kiblu damskim podstawowki napisal Andrzej Dupa na scianie. Dyrekcja szkoly wszczela sledztwo. Sprawdzano dzieciom zeszyty. Porownywano pismo. Wszak obrazano prezydenta RP. Dyrekcja zaprzecza. 
Trudno. Pedagodzy wycofuja sie z afery rakiem. 
W Rejsie, tez bylo sledztwo o napis w damskiej toalecie, Gupi Ka-owiec. 
Albo kobiety sa tylko zle?

US Pro-gun activist, Jamie #Gilt is accidentally shot by 4-year-old son @CNN cnn.it/1U4dZ5o 'nuf said
Nadia Sawczenko, pilotka, ktora ostrzelala dwoch dziennikarzy rosyjskich, w tym samym czasie byla daleko od  Donbasu, zamachu. Potem sama sie porwala i zazadala 23 lat lagru. Dwa lata siedzi w areszcie, gloduje. Rozprawy sa pokazowe dla Rosji. Z sali obrad wypraszani sa bliscy Nadii a tasmy z posiedzen sa rekwirowane. 
Jednak Nadii Sawczenko pozwolono o dziwo wyglosic mowe koncowa, ktora brzmiala tak; 

– Rosja to kraj trzeciego świata, z reżimem totalitarnym, który łamie prawa człowieka i prawa międzynarodowe. Uważam, że niepotrzebnie marnuję swój czas i życie, biorąc udział w posiedzeniach sądu. W ciągu dziesięciu dni, po wyroku, będę kontynuowała głodówkę. Do czasu, aż mnie wypuszczą – powiedziała w sądzie Sawczenko.
– Apeluję do Poroszenki (prezydenta Ukrainy), który obiecał mojej matce, że jeszcze wiosną zeszłego roku wrócę do domu, by kontynuował rozmowy z władzami rosyjskimi w sprawie mojego uwolnienia – dodała Sawczenko.
(MWL)http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,dvygtl
Co kobieta zrobila w polowie swojej mowy uznaje za akt i desperacji, krzyku, moze i glupoty ale jednak bohaterski! 

Na akty przemocy odpowiadajmy  jak Nadia!
1 Psalm. Dawidowy.

Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. 2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: 3 orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. 4 Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laskasą tym, co mnie pociesza. 5 Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. 6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.


No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.