Tuesday, 19 July 2016

jakies glosy w ministerialnych glowachZeby tak nie bylo smutno to pierwszy Polak MP Daniel Krawczynski, organizuje pierwsza debate parlamentarna o wplywie Polakow na Wielka Brytanie. Posiedzenie ma sie odbyc 19 lipca tego roku. Dyskusja bedzie miala przebieg wyjasnienia tego,  co  mialo miejsce min. atakach na imigrantow plus propagowanie naszych zaslug. Maja byc poruszane kwestie spoleczne, gospodarcze i polityczne. Debacie bedzie mozna sie przygladac osobiscie lub sledzic losy telenoweli w tv.
Teraz to bedzie. Tja
Ministetr Waszczykowski uslyszal to, co chcial uslyszec. Dostal telefon od szalonego Borisa. Wiec rowny porozmawial z rownym!
Polski minister uslyszal, ze Boris chce bysmy zostali ale tez bysmy wrocili!
Takie kochaj albo rzuc lub zaopiekuj sie mna, nawet gdy nie bede chcial?

Szef polskiej dyplomacji relacjonował, że Johnson zadzwonił do niego w piątek.Omawialiśmy przez kilka minut sytuację między Wielka Brytanią a UE. Boris Johnson podkreślił, że Wielka Brytania, nawet jeśli wyjdzie z UE, to w dalszym ciągu jest krajem europejskim i pozostanie w Europie. Pozostanie związania wieloma silnymi więzami z UE, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego- mówił dziennikarzom Waszczykowski.
Jak podkreślił, jego rozmówca zapewnił go, że prawa Europejczyków mieszkających na terenie Zjednoczonego Królestwa będą przestrzegane.Co więcej zapewniał, że będzie zabiegał, żeby Polacy nie wrócili do Polski, co oczywiście jest punktem spornym, bo my byśmy chcieli, żeby jak najwięcej Polaków z Wielkiej Brytanii do Polski wróciło- mówił minister.
To obiecuje minister Witold Waszczykowski 
taka linie proponuje szalony Boris
ciocia proponuje Ganbare czyli Damy rade


 sa jeszcze kanaly gorsze w zyciu i mozna niezle poplynacalbo byc dalej glupimi gasiorami po szkodzie. Bo my to takiee Polacy - gesi i jezyka w gebie nie mamy

  
zawsze jest wyjscie by wszystko pierdolnac i miec na przyklad swoja marke lagera

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.