Wednesday, 17 August 2016

rada na nadcisnienie wynikly z wkurwu idzmy do kosciola!

Trwaja spekulacje ze, Najdzel idiota Faradz, byl w niemieckiej ambasadzie po wniosek o obywatelstwo. Ma zone Niemke, zaprzeczyl pogloskom. Nie wasz ...komentarz ryczal do dziennikarzy.Sighted: Nigel Farage in the queue at the German embassy with me and my fellow European citizens. I guess he realised he really kinda screwed us over and is quickly trying to also get some dual citizenship. I say we start a petition to NOT ALLOW THIS. The best part was that at the counter he apologised for not having some kind of document with the sentence 'as you might have noticed I've been a bit busy lately". Ehm excuse me with what? After the referendum I haven't seen you around much.

Oh and also his moustache indeed looks shit.Zenada, chanba taka sama jak dawanie 25- latkom orderu za zalugi dla POlski za to, ze nosilo sie parasolke za drugim nadmozgiem Macierewiczem.
Posypaly sie zlote medale. Anita Wlodarczyk dziekuje Bogu za wygrana. Dziekuje niezyjacej juz Kamili Skolimowskiej. Nasza zwyciezczyni z Rio rzuca ta sama rekawica co Kamila Skolimowska.
Brawo. Brawo za rekord. Tylko dlaczego tyle odniesien do Boga. Anito! Ty takze mialas w tym swoj udzial!!!


Bieganie, dobra dieta, rozsądna ilość alkoholu – co jeszcze można zrobić, żeby zachować dobre zdrowie. Chodzić do kościoła, wynika z najnowszych badań. 


Eksperymentu dokonali naukowcy z Norwegii, a ich efekty ukazały się w periodyku International Journal of Psychiatry in Medicine.
Przebadano 120 tysięcy mieszkańców tego skandynawskiego kraju i ustalono, że regularne chodzenie do kościoła zmniejszało ciśnienie krwi osobom, które cierpiały na nadciśnienie tętnicze.

– Ludzie, którzy zgłosili, że chodzą do kościoła co najmniej trzy razy w miesiącu mieli ciśnienie krwi, które było średnio o jeden do dwóch punktów niższe niż ci, którzy w ogóle nie chodzą do kościoła – twierdzą autorzy raportu.

Nie tylko regularne wizyty w kościele pomagały na ciśnienie krwi. Nawet ludzie, którzy zaglądali od jednego do trzech razy w miesiącu wykazywali jego jednopunktową redukcję, a ci którzy bywali w świątyni raz w miesiącu i rzadziej – półpunktową. 

Naukowcy, którzy brali udział w badaniu, są zdumieni. Głównie z powodu faktu, że Norwegia to mocno zlaicyzowany kraj, gdzie chodzenie do kościoła nie jest popularne. Uważają, że korelacja między zdrowiem i wiarą nie jest jeszcze dokładnie zbadane i będą prowadzone dalsze eksperymenty w tym kierunku. 
Źródło: Wiedzoholik

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.