Thursday, 11 August 2016

Ł skurcz mięśni zwieraczy gardła.


Kochani ja sie boje! tego artykulu. Najnowsze badania naukowcow nie klamia. Wiek, wyksztalcenie to samo. Nie zgadza sie narodowosc ale ciul z tym??? Wazne jest odreagowanie???? I po co ja do szkol jak ta glupia?? Wazne ze, ja trwam w trybie mlodziezowym???
Jesliscie starsi to pamietacie nauki w kosciele przypadajace na czas adwentu lub rekolekcji. Tam naczelny wyznaczal grupy dla dzieci, kobiet, mezczyzn i mlodziezy wspomnianej. Bylo sie sraluchem to chcialo sie isc do tej grupy. Grupa ta byla od lat 17(no bo tak KK malzenstwa zezwalal, jesli panna mloda zbrzuchacona byla do lat 35. Tak mlodziez byla mlodzieza do lat 35. Chlopy i kobity, ktore mialy dzieci jak deby juz. No ta grupa mlodziezowa czasem miewala problemy z pisaniem. Konkretnie z litera L. Nie jak Lody ale jak np. miasto Lodz. Teraz przyznaje racje. Po kosciele pili, by zagluszyc ten brak mlodziezowego trybu.

Naukowcy z London School of Economics przeprowadzili solidne badania na grupie kilku tysięcy Brytyjczyków w wieku 39 lat. Co więcej, opracowali algorytm, dzięki któremu można ocenić relację między wynikami w nauce, a problemami z alkoholem w dorosłym życiu. Bezpieczniejsze ponoć są te kobiety, którym nie chciało się uczyć i chodzić do szkoły.


Z raportu przygotowanego przez londyńskich naukowców wynika, że kobiety z wyższym wykształceniem dwa razy częściej sięgają po alkohol niż te z niższym wykształceniem. Również szanse na to, że mądrzejsze panie będą miały problemy z nadmiernym spożywaniem trunków wysokoprocentowych są dwa razy większe. 
Jakie są przyczyny tej zależności? Przede wszystkim kobiety, które ukończyły studia, dłużej trwają w trybie „młodzieżowym”, co sprowadza się często do odkładania decyzji o zajściu w ciążę. Studentki są również bardziej aktywne społecznie i towarzysko, a także zawodowo. Często odreagowują stres podczas spotkań ze znajomymi przy lampce wina.http://natemat.pl/187339,kujonki-w-grupie-podwyzszonego-ryzyka-naukowcy-twierdza-ze-wyksztalcone-kobiety-pija-czesciej

Test ten pokazuje niewiedze mlodziezy hamerykanskiej dotyczacej geografii Europy. Smieszne, nie. Bardzo po pas. Sprobojmy tacy, madrzy opisac hameryke i umiejscowic Montane i Utah? No nie potrafimy. Wiemy o hameryce i Kanadzie. Slonecznej Kalifornii i Nowym Meksyku. Mylimy Iowa z aJOLA. Czy nie?


http://www.polityka.pl/TygodnikPolityka

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.