Tuesday, 11 October 2016

brzydko tak


Brzydko sie robi, gdy debata prezydencka obfituje w wyzwiska. Polityka siegnela dna na calym swiecie. 
Dyplomatyka nie idzie w parze z ohyda populizmu.
Nasi bracia od szklanki mieli referendum z dupy wyjetym pytaniem`` Obywatel innego kraju - wylaczajac obywateli panstw Europejskiego Obszaru Gospodarczego - moze mieszkac na Wegrzech na podstawie wniosku, indywidualnie rozpatrzonego przez wladze wegierskie wedlug procedury okreslonej w ustawie uchwalonej przez parlament``
Referendum nie przeszlo. Nigdy nie powinno dawac ludziom referend! To jest szalenstwo. Ludzie sie zbudzili. Referendum pochlonelo pieniadze i nerwy. Wkurwilo swiat. Orban zapowiedzial zmiane konstytucji. Suwereni sie podniesli. 
Z podworka polsko - szkockiego. Olowiany zolnierzyk, mistrz dypomacji zagranicznej, ten od zabaw kobiet, stwierdzil. Wymyslil,  dobra, robocza wspolprace z polskim rzadem, tego z Wielkiej Brytfanny.
Pomoga w rokowaniach i daja listy majace znaczace dla interesow Polski w przyszlych negocjacjach ze strona brytyjska, a takze przekazal mu polska diagnoze dotyczaca przyczyn britexu i stanowisko rzadu w sprawie reformy UE.
Belkot! Wszystko to w ``trosce o interesy polskich obywateli zamieszkujacych Zjednoczone Kurestwo``.
Czyli belkot bezpieczny!
Brexit zacznie sie w 2017 roku. Uruchomi sie. Do tego czasu Londek zaskoczyl ciocie, tym, ze ``statystycznie`` bedzie testowana jej praca. Nazywa to sie publiczna ewidencja pracownikow!
Ma to pomoc tubylcom poznac jakich umiejetnosci im brakuje!
Taka pierdola poszla w swiat w sobote. dzis sie juz z tego wycofuje. ``Statystycznie``ma to dostosowac przepisy w tych dziedzinach wyksztalcenia i reakcje na ten problem???
W skrocie to wszystkie dane pojda zla w swiat! Home Office drogi juz wiesz o mnie wszystko. Teraz co? Jak sie pieprze, tez to chcesz poznac? 
Powstala tez organizacja Sprawiedliwosc dla emigrantow. Tzn oskarza ona Jeana Claude Junckera, ze ten przekroczyl swoje uprawnienia. Rachu ciachu i juz spadowa z UE. Oi boli te miliony brytyjczykow w Magaluffach, Minorcach i Ibizach. Sie narobilo. Przyszedl zly Juncker i straszy. A mialo byc dwa lata! jak smial Niemiec jeden! Bo tu ani zusu, ani zozu niczego w tych Hiszpaniach nie ma dla synow Albionu.

 Dziennikarz James O'Brien z radia LBC zrobił furorę w internecie, gdy na antenie radia zestawił plany Rudd z tekstem drugiego rozdziału "Mein Kampf" Adolfa Hitlera o różnicach między obywatelami a migrantami ekonomicznymi.W mediach społecznościowych propozycję krytykowali też m.in. dziennikarze "Financial Times", "The Times" i "The Telegraph", a w gazetach swoje wątpliwości wyrażali także liderzy biznesowi, w tym przedstawiciele Brytyjskiej Izby Handlowej. Według sondażu YouGov 50 proc. Brytyjczyków popiera zmodyfikowaną propozycję Rudd, według której firmy miałyby obowiązek informować o tym, jaki odsetek ich pracownikówstanowią obcokrajowcy. Przeciwnego zdania jest 26 proc. obywateli. Następnym razem może ogłosicie obowiązek wytatuowania im numerów na ramionach? - kpił z planów rządu. Hilton, który doradzał Cameronowi jako dyrektor ds. strategii, dodał, że May jest "niekompetentna i nieodpowiedzialna", skoro pozwala na stworzenie wizerunku Wielkiej Brytanii, która chce się odizolować od reszty społeczności międzynarodowej.Pozostała grupa - około 600 tys. osób z ponad 3,6 miliona migrantów z krajów unijnych - miałaby według tego scenariusza otrzymać "amnestię", która pozwoliłaby im na stałe pozostanie w Zjednoczonym Królestwie.

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.