Monday, 7 November 2016

sie Chrobry w grobie przewraca


Gdy Prezydent Rosji przebywal w Poznaniu jakis czas temu, wjezdzal po paradnej ulicy Dworcowej. Przy dworcu PKP. Dworcowa to palacowa wiec cieplo sie batiuszce zrobilo w Pozku. Jak zostal przyjety, jezdzac alejkami palacowymi! Jednak Dworcowa to tez nazwisko radzieckiego uczonego. Tak twierdzi radny PIsdu i czlonek ..IPN-u????
Tak sie sklada, ze na fali dekomunizacji nazw ulic. Dworcowa ostala sie w Krakowie. 
Nikołaj Grigorijewicz Dworcow. Po wojnie Dworcow zamieszkał w Ałtaju. W 1957 roku został członkiem KPZR. Pracował na stanowisku szefa departamentu operacyjnego miejscowego komitetu ds kas oszczędnościowych. Był także reporterem gazety Stalinowskaja Smiena. Czas wolny poświęcał twórczości literackiej. Jego najbardziej znanym utworem jest powieść Morze rozbija się o skały (ros. Море бьётся о скалы) z 1961 roku. Jej tematem jest okres spędzony w obozie jenieckim.

Smiechy z demokracji wykraczaja poza nawiasy. Hameryka przezywa juz najazd glupoty. Tegoroczna debata jest wstretna. Nudna, obrzydliwa. Ludzie nie interesuja rzeczy wazne. Licza sie stan cipek Trumpa. Sluch Clinton. Badania wzroku i czy kichaja? Nie wazne bajanie, ze Clinton jest sprzedana, wazne, ze wie niby co to NAFTA. Trump nie wie. Za to wie, ze Clinton zabila 50 ludzi? Populizm i demagodztwo w najczarniejszy przeradza sie scenariusz!


Trafnie zacytowal klasyka Dworcow premier RP, Donald Tusk. Tekst jaki zamiescil w necie zaskakuje. Posilkuje sie slowami swojej zony Malgorzaty.
My wife's latest comment: one Donald is more than enough!
To, że kontakty z ludźmi wpływają na długość życia, wiadomo od czasu badań Lisy Berkman z 1979 roku. Teraz okazuje się, że również wirtualne więzi mają podobny skutek. Ryzyko śmierci jest o 12 proc. mniejsze u tych ludzi, którzy korzystają z Facebooka niż u tych, którzy go nie używają.

Badanie przeprowadzili naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego (USA). Pod lupę wzięli osoby urodzone w latach 1945-1989 i podzielili je na dwie grupy: korzystających z Facebooka i tych, którzy tego nie robią lub oddają się temu zajęciu bardzo rzadko. 

A co z pseudo skinami tzw narodowcami. Facebook ze swoja polityki filtrowania postow zamieszczanych na serwisie zamknela strony popierdolonych lysych. Rozlegl sie placz, ze to KOD, lewackie kurwy i scierwa. 
Nie wiedziano jednak, ze fejs ma siedziby na Sri Lance czy Wyspach Dziewiczych. Tam, studenci za dolara na godzine, nie czytaja. Tylko wrzucaja obrazek do maszyny. Ten za pomoca algorytmu oblicza czy to jest obrazliwe. I masz, wyszlo zlo. Ale za dwa dni znow sa strony narodowcow otwarte. Tak bylo i rok temu i dwa lata temu. Ruch Falangi jest najgorszym ze znaczkow. On sie ostal. Pomimo, ze szczerbiec zabija juz wszystkich. Wiecej niz te wspomniane 88 procent. Czym wojujesz, od tego..cos tam, cos tam!

Missipi w ogniu. To nie Alan Parker ani nie Shadow. To holy szjet. Pan Organek, znow zaskoczyl.
Tak jutro bedzie nie tylko Missisipi w ogniu.
i nie tylko milosc!No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.