Wednesday, 19 October 2011

brazowowa wyprzedaz)

Dlaczego koniec swiata zawsze nastepuje w piatki, a nie w poniedzialki??90-letni Harold Camping znów straszy. Po tym, jak w sobotę 21 maja nie nastąpił koniec świata, jego osobliwy promotor twierdzi, że ten właściwy 21 października 2011 roku.
Zdaniem 90-latka koniec świata rozpoczął się 21 maja, ale ludzie go nie dostrzegają, bo zdarzenie ma "bardziej wymiar duchowy". Ewangelicki kaznodzieja twierdzi także, że Bóg okazał swą litość i datę ostatecznego skończenia świata przesunął na... 21 października.
 
Ceny zarcia sa podnoszone. zwrocmy uwage na wrogow Niemcow?
Stefan R. (†40 l.) i Heike D. (37 l.) zapragnęli egzotycznej przygody. Pojechali do Polinezji Francuskiej. Na miejscu wynajęli przewodnika, by oprowadził ich po dzikich ostępach. Uśmiechnięty Henri Haiti wzbudził ich zaufanie i wkrótce z zapartym tchem przemierzali zielony gąszcz.
Nagle przewodnik zamienił się w bestię. Przywiązał przerażonych Niemców do drzewa i zgwałcił Heike. Kobieta zdołała uciec, ale nie zdążyła na czas sprowadzić pomocy... Gdy wróciła z policjantami, pod drzewem znaleziono już tylko nadgryzione, spalone szczątki Stefana.


Nie rozumiem dlaczego zgwalcil??? i to Niemke... musial byc naprawde wyglodnialy????
Na dupie tez mozna niezle zarobic)))

Wyprzedaż reliktów starego systemu w Iraku. Tym razem na aukcję trafił pośladek, dyktatora Saddama Husajna. Spokojnie pośladek ten pochodzi z...

. z posągu dyktatora obalonego w Bagdadzie w 2003 roku przez żołnierza brytyjskich sił specjalnych. Podobno żołnierz, Nigel Ely, użył młotka i łomu, do odłupania tylnej części pomnika irackiego przywódcy.

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.