Saturday, 12 November 2011

niepodleglos to lozko


Dziekuje wszystkim za slowa otuchy w ciezkim czasie dla cioci... chorobie. Modlcie sie za ciocie!!!! bo jak cioci zabraknie, biuro spraw niemozliwych ulegnie zamknieciu i znajdziecie sie w czarnej dziurze!!! dzien i noc czwartkowy polegal na strzelaniu pawi. Piatek na lezeniu i glapieniu sie w sciane, czasem w okno. W sobotni ranek energii po nocy starczylo cioci na umycie sie, zjedzenie jaja i rozwiazaniu dwoch hasel z krzyzowki. Potem doladowanie sie sokami, wunderparcetamol i energie juz mam na odpisanie mejli i pisanie tegoz oto posta.
 Na panszczyznie widocznie ozywienie. We dworze nadal ciocia ma etat. Co dalej nawet Jej Krolewskie przedtawicieli Agencji milo odpisaly, ze wspolczuja, ze sie martwia o stan zdrowia i ze zycza powrotu do zdrowia. Czyzby Ciocia byla pozadana persona we Dworze???? Instytucja Zony dzielnie znosi moj stan. Nawet spelniajac zachcianke


Instytucja Zony tez sobie poczyna)))

Obejrzane Kontrolerzy> wegierski film, o zyciu kontrolerow w budapesztanskim metrze. Dziwny jakis albo nie trafil na moj nastroj) a teraz jakis przeglad by zrobic co:

Uroczyste obchody Święta Niepodległości w Londynie odbędą się w niedzielę 13 listopada od godz. 12.
Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii i Biblioteka Polska - POSK w Londynie. Zapraszają na niedzielne uroczystości.
Program obchodów:
godz. 12 - Msza św. w kościele Garnizonowym pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli przy 1 Leysfield Road, Londyn W12 9JF,
godz. 16 - Obchody Święta Niepodległości w Teatrze POSK przy 238-246 King Street, Londyn W6 0RF
Jej głównym elementem będzie debata pt. "Piłsudski - Dmowski. Idee II rzeczpospolitej i ich współczesne konotacje".
Udział wezmą:
- prof. dr hab. Włodzimierz Suleja, autor książki o Józefie Piłsudskim,
- prof. dr hab. Krzysztof Kawalec, autor ksiażki o Romanie Dmowskim,
- moderator debaty: prof. dr hab. Andrzej Nowak, autor wielu książek o problemach II Rzeczpospolitej
- Iwona Januszajtis, która zaśpiewa Pieśni Patriotyczne
Dodam od siebie. Moze q. jeszcze wziasc Piotrka Krasko zeby opowiedzial o swietm malzenstwie Lecha i Marii Kaczysnskich. To sie q historyki zebraly.  Jeszcze te piesni?? co to 1935 rok czy 2011???
A w Edim same zabawy))))
W sobotę, 3 grudnia, na statku The Cruz w porcie Leith, w Edynburgu, odbędzie się Forumowe Kristmas Party! Impreza organizowana przez użytkowników Emito.net i wspierana przez portal.
Przy piwie i muzyce, będziemy mogli spotkać się w realu i dowiedzieć m.in. jak aktualnie najlepiej dojechać na Prestwick, kto co zrobił tego dnia na obiadkto jest chętny na fotografowaniejaki utwór kręci się u kogo w odtwarzaczu, a za 15 północzadumamy nad czymś istotnym i mądrym ;-)

Czyli rzyganie i rzucanie miesem w rodaka)) i jeszcze kiszka)
A teraz zapierd. do sklepu kupic grabie
Coraz więcej producentów nakleja na swoje produkty naklejkę "Jestem z Polski". Są sklepy, które reklamują się tym, że sprzedają tylko polskie towary. - Czy to nowa forma współczesnego patriotyzmu? - zastanawiają się ekonomiści w przeddzień Święta Niepodległości.

Fot. szpako
"Poszukuję dla swojego maleństwa drewnianych klocków". "Czy ktoś zna jakiś sklep gdzie można kupić polskie zabawki z drewna?" - na amerykańskich forach internetowych dla młodych mam pełno pytań o drewniane klocki znad Wisły.
- Jest boom na takie zabawki. Właśnie kilkaset kilo poszło do Norwegii. Wcześniej na Teneryfę. Oprócz Stanów głównymi odbiorcami jest Skandynawia, Hiszpania - opowiada Stanisław Żyrkowski, szef krakowskiej firmy Wapex, która sprzedaje na Zachód drewniane samochodziki, klocki, gry i puzzle.
- Konsumenci doceniają jakość dużo wyższą w porównaniu z zalewającą rynek chińszczyzną. Dlatego polskie łopaty, czy grabie sprzedają się coraz lepiej. Zauważają to także sieci hipermarketów. Coraz częściej rezygnują z azjatyckiego asortymentu i decydują się sprzedawać nasze produkty. Mimo, że są dwa razy droższe - tłumaczy Romanik.
Tymczasem 90 procent pościeli na polskim rynku to słabej jakości tania chińszczyzna. Ludzie mają tego dość. Coraz częściej dzwonią do nas klienci i się dopytują, czy nasza pościel na pewno nie jest z Chin, czy Pakistanu. Kiedy mówimy, że to produkt polski czują się uspokojeni - opowiada.
Gdy idzie o rynki zagraniczne napis "Made in Poland" pomaga sprzedać jachty, wódkę, a także - za sprawą znanych na świecie rodzimych zespołów Behemoth, czy Vader - płyty z muzyką deathmetalową.
A czy etykiety typu "Polski Produkt", czy "Kupuj nasze. Są powody do dumy", od których zaroiło się na produktach w polskich sklepach, powodują, że Polacy chętniej sięgamy po rodzime wyroby?
Jak wynika z badań firmy IQS tylko 7 proc. Polaków przy zakupie bierze pod uwagę kraj pochodzenia produktu. Natomiast 43 proc. konsumentów otwarcie przyznaje, że nie jest dla nich ważne czy towar został wyprodukowany w Polsce. Liczy się głównie jakość (ok. 50 proc. wskazań) oraz cena (ok. 30 proc.).
Ekonomiści nie są jednomyślni czy dziś patriotą jest tylko ten, kto kupuje polskie produkty. - Kupując chińszczyznę wspieramy globalną koniunkturę. A od niej też zależy polska gospodarka - mówią.
i nie bylabym samym zlem zebym sie nie doczepila do czegos) 
Praca od zaraz w nowopowstalej restauracji dla commiss chefa w centrum lith walka
Dzwonic na 0131 6295784 rozmowa w jezyku angielskim Joseph
  rozmumiem, ze walka na miss odbedzie sie na lith na sposob angielski. To tyle na dzis. Pozdrawiam jak mi sie cos przypomni lub do czego sie przyczepie nie odpuszcze i dodam.
Nastepna Pol Polka spod Czestochowy.Czemoz zulietta kaze czekac na siebie tak dlugo. Ale przynajmniej reklama piekna jak ona.http://www.youtube.com/watch?v=EeO7esAfQ1A


No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.