Wednesday, 25 July 2012

wszystkiego najlepszego


 • (To co tu idzie pelna para w spoko koko kraju, zostaje wyrzucone!!! Szkoda slow!!!) Love is a losing game jak to Amy spiewa nam!
  Na pocieszenie i zeby dopelnic wspaniala atmosfere :malzenstwa: potrzebne jest dziecko!
  Nowy obywatel swiata  pojawil sie w poniedzialek. Na :oko: duzy i zdrowy!!!
   MATKOM i Mezczyznie ciocia zyczy duuuuuzo 
  zdrowia!!!!!!!!! • Z racji, ze filmy jakos :nie ida: We Dworze, ciocia zdecydowala sie na to rozpala wyobraznie wszystkich gospodyn domowych. Kazdy o tym mowi wiec ciocia tez sproboje. Fifty shades of grey bo o tej ksiazce mowa zaczyna rozpalac ciocine libido???
 • Ciocia nie byla by ciocia i nie wspomniala Amy Winehouse. W poniedzialek minela pierwsza rocznica Jej smierci. Jaka szkoda, ze Ciebie nie widzialam!  • Ciocia nie byla by soba gdyby nie kombinowala juz cos  z Boskim George`im Michael`em. Symfonica zbliza sie duzymi krokami do Glasgowic!!! 


 • Tu takie perelki studentow.
  strefa bufetowa
   zamiast "buffer zone" (strefa buforowa). "Twórcą" błędu był student historii z Wielkiej Brytanii, który w swojej pracy napisał, że "Józef Stalin utworzył w Europie Centralnej i Wschodniej strefę bufetową". 
 • "valium" zamiast "vellum" (ang. papier welinowy). Wpadkę studencką wytropił egzaminator z Londynu - prof. David Ganza. Pomyłka sprawiła, że w pracy pojawiło się stwierdzenie jakoby średniowieczni mnisi spisywali swoje księgi będąc pod wpływem środkaprzeciwbólowego."lavatory" zamiast"laboratory" (od teatru laboratorium Grotowskiego). Autorem wpadki był angielski student student teatrologii. W swojej pracy nt. Jerzego Grotowskiego stwierdził, że aktor Ryszard Cieślak bardzo się natężał (przygotowując się do roli)... w ubikacji.

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.