Tuesday, 5 May 2015

Yoda, Doda czy z ambony Duda?

Witajcie. Ciocia wrocila i od razu dostala z konsulatu karte do glosowania w najblizszych wyborach prezydenckich. Dzis glupota tak wybila z kibla, ze obsmialam sie jak norka!
Dotyczy wystapienia jednego z kandydatow Grzegorza Brauna. Ponizej komentarze gawiedzi zebranej na gazecie Wybiorczej.
Panie, nie ma na kogo glosowac! Co zrobic, ze oprocz Bronislawa Komorowskiego, (mniejsze zlo), i dwoch oszolomow ale mowiacych i obstajacych za swoim panow- Korwin - Mikkego i Kukiza, reszta to figuranci. Aktorzy postawieni za kogos. Marionetki, ktore beda poruszac ustami swoich liderow. 
Tegoroczna kampanie uwazam za strasznie nudna. Nic nie wnoszaca i naprawde zenujaca.
Obywatelski obowiazek. Choc tu glosy beda sie nasilac, ze jako to emigranci glosuja. (Niech sobie siedza tam i sie nie wtracaja do spraw spoko koko kraju). To jednak chcialabym zaglosowac. Zgodnie z moimi przekonaniami i postawa. Ale na mniejsze zlo, czy bijacych kobiety, czy moze Barbie, czy moze Yode, Dode, czy z ambony Dude?

Każdy zna historię ''Gwiezdnych Wojen'', ale czy zdajemy sobie sprawę jaki jest prawdziwy, ukryty sens stojący za tą opowieścią? Na szczęście w tej materii można liczyć na Grzegorza Brauna, który ten sens wyjaśnia i masakruje demokratyczną propagandę stojącą za całą historią.
Według Brauna Rycerze Jedi to intergalaktyczna Służba Bezpieczeństwa, Darth Vader jest buntownikiem przeciwko skorumpowanemu systemowi demokratycznemu, a Luke jest marionetką, której przeprowadzono pranie mózgu i przez to podnosi rękę na własnego ojca. To tylko niewielki wycinek 10-minutowej interpretacji Brauna, która stała się hitem internetu.
Grzegorz Braun, jeden z jedenastu kandydatów na urząd prezydenta RP, rzuca nowe światło na ''Gwiezdne Wojny'' i demaskuje ''ukrytą prawdę'' stojącą za sagą stworzoną przez George'a Lucas

A jaka w tym wszystkim rola Jabby? Moim zdaniem był on agentem Pizza Hut, który miał za zadanie unicestwić rodzimą polską spółdzielczość rolno-spożywczą, w celu zniszczenia tradycyjnej rodziny stojącej nad drodze do utworzenia kondominium rosyjsko-niemieckiego pod protektoratem Arona Yody, który następnie podrzucił wybuchające w poprzek parówki na pokład polskojęzycznego samolotu Tu-154 M nr boczny 101 dając tym wodę na młyn mediom mętnego nurtu walczącym z bogiem ojczyzną i narodem polskim. Alleluja! i do domu wariatów i na strzelnicę zawsze dziewicę!

za Gazeta Wyborcza

Tu audycja z radia TOK FM z 1 maja. Kataryzna Szustow porusza temat- Czy wychodzic na ulice. W rozmowie uczestniczyli Karol Radziszewski i Przemek Wielgosz. Temat to zwiazki partnerskie. Dlaczego sie nie jednoczymy w spolnej sprawie i najwazniejsze na kogo zaglosowac w niedzielnych wyborach na prezydenta RP. Polecam strasznie te audycje, Lepiej pozno niz wcale. 
http://audycje.tokfm.pl/audycja/37

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.