Thursday, 20 August 2015

jestes lekiem na cale zlo

Podczas gdy na swiecie szalje grozne choroby to w Korei Polnocnej wynaleziono lek na wszystko. SARS, ptasia grypa, gruzlica, AIDS juz nigdy nie przezyje. Pjongjang poinformowal, ze lek Kumdang 2, powstal na bazie zen-szenia wymieszany z gleba ze specjalnymi unikalnymi elementami. Skutecznosc jest stuprocentowa, a najciezsze choroby przy uzyciu tego superleku sa leczone bezproblemowo. O leku na glupote jeszcze prasa w Korei Polnocnej nie donosi.
Uczeni z hameryki wynalezli takie wino, ktore nie powoduje kaca. Wino ma zawierac specjalny rodzaj drozdzy. Te zas odpowiadaja za nieprzyjemny bol glowy itp. 
Chinscy naukowcy opatentowali nowy lek na kaca. Jest nim popularny napoj gazowany Sprite. (Ciekawe kto sponsorowal badania?)  Napoj z dodatkiem limonki wygral z 57 rodzajami herbat ziolowych i sokow. Wygral pogromca bolu glowy i mdlosci - Sprite!
Nie wspomne tu o nowej szczepionce przeciw alkoholizmowi. Skutek taki, ze po wypiciu niewielkiej ilosci alkoholu w trakcie picia juz odczuwamy kaca? To faktycznie przestroga. 
Trzej brytyjscy nastolatkowie Daanyaal Ali, Chirag Shah i Muaz Nawaz wymyslili kondom, ktory zmienia kolor. Wazny przy rozpoznaniu choroby wenerycznej. 


 S.T.Eye, co można przetłumaczyć jako „Oko na chorobyweneryczne”. – Chcieliśmy stworzyć produkt, który spowoduje, że ludziom będzie żyło się prościej i lepiej – powiedział Muaz Nawaz BBC.Mechanizm wynalazku wydaje się być genialny w swojej prostocie. Prezerwatywy miałyby zmieniać kolor przy kontakcie z bakterią albo antygenem którejś z chorób wenerycznych, pod wpływem zawartych na nich przeciwciałach. I tak stawałyby się zielone gdyby wykryły obecność bakterii chlamydii, fioletowe gdyby wykryły wszy łonowe, niebieski byłby oznaką syfilisu, a żółty opryszczki. Chłopcy zainspirowali się metodą wykrywania wirusa HIV, która również polega na tym, że antygen tego wirusa zmienia kolor próbnika. Pomysłem już zainteresował się jeden z producentów prezerwatyw. Młodzi naukowcy bali się, że nikt nie potraktuje ich projektu na serio albo że sprowadzi na nich kłopoty. Zauważyli po prostu, że w samej Anglii w 2013 roku zdiagnozowano 450 000 ludzi z chorobami przenoszonymi podczasseksu. Przyznają jednak, że potrzeba jeszcze wiele pracy, zanim produkt będzie mógł trafić do sprzedaży.

Wszystko juz mozna zmierzyc i zwazyc. A co na miernik glupoty w narodzie?

http://natemat.pl/146583,brytyjscy-nastolatkowie-wymyslili-prezerwatywe-ktora-ostrzega-przed-chorobami-wenerycznymi-zmienia-kolor

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.