Thursday, 14 July 2016

BZydzimy sie byc obrzydliwymi

Nowa premierka Theresa May zaczela z przytupem. Zapowiedziala, ze scisle bedzie wspolpracowac z UE nad wyjsciem Wielkiej Brytfanny. Zarzadzila juz swoj gabinet. Niestety tez ... z przytupem. Jako ministra spraw zagranicznych powolala szalonego Borisa. To taki Antoni Macierewicz w angielskim wydaniu. Obaj nienawidza uchodzcow, imigantow. Ten drugi jeszcze Zydow. Paszkwile, ktorych dopuszczal sie i dopuszcza Macierewicz wywoluja niechec wsrod zwyklych myslacych. U tych sliniacych sie do prezesa wywoluje orgazm.
Co zrobic jak oba gabinety angielski i polski wylonila biedota, dol spoleczny czyli patologia. Zla na wszystko i chcaca zasilkow i zycia w spokoju. Nasz patologia chce jeszcze zemsty, rozliczen, potu i krwi. Lewakow, zdrajcow, ojczyzny. Tych, ktorzy nie chca wymiawiac apelu poleglych, gdy tam nie znajdzie sie zapis o ofiarach smolenskich.
Pierwszy gabinet nie lubil homo, potem zmienil zdanie. Upiera sie o imigrantow Commonbiedoty ale ja toleruje. Pierwszy lubil tez uchodzcow ze spoko koko kraju dziesiec late temu a teraz juz nie. Szczescie jest zmienne i czasem jest a czasem i lubimy Zydow za pieniadze i za gesie pipki a w XXI wieku juz zydostwo trzeba na nowo tepic. Do tego potrzebne sa Protokoly Medrcow Syjonu. Zaprzeczenie o pogromie kieleckim i o tym by udowadniac kazdemu jego semickie pochodzenie.  Nie moge przytaczac tu obrazkow ani kolorowanek innych bo ich po prostu nie bede promowac. Brzydzi mnie to i odstrecza!
Pstre szczescie tez takie, ze trzeba morde trzymac i czekac co tez psychole polscy wymysla w negocjacjach z May.

– May zadeklarowała, że „Brexit oznacza Brexit”, jednak zaznaczyła, że uruchomienie procedury art. 50 TUE nie może być pochopne i musi zostać poprzedzone starannymi pracami nad pozycją negocjacyjną UK, w tym konsultacjami z partnerami z UE –  Można się spodziewać profesjonalnego prowadzenia negocjacji z UE, w tym dołożenia starań aby wykorzystać przyszłoroczne wybory parlamentarne i prezydenckie we Francji, parlamentarne w Niemczech oraz brytyjska prezydencję UE – zwraca uwagę.

Co niezwykle ważne dla Polski, pozycja negocjacyjna premier May przewiduje otwarte potraktowanie kwestii imigracji.

– May jako minister nie zdołała dostatecznie ograniczyć imigracji, co stało się jedną z przyczyn porażki rządu w referendum – przypomina ekspert. – May już zastrzegła, że ograniczenie migracji, a zwłaszcza jej kontrola, jest obecnie samodzielnym celem UK. Ewentualne ustępstwa na rzecz UE będą musiały zatem zostać odwzajemnione w negocjacjach. Będzie to bardzo duże wyzwanie dla rządu RP. Przypomnijmy, że migracje z UK do UE to 1,3 mln ludzi, przede wszystkim do Hiszpanii i Francji (głownie emeryci), zaś z UE do UK to ok. 3 mln osób, głównie z Polski (800 tys.) i Rumunii (200 tys.) – zwraca uwagę współpracownik CA KJ.
http://mediumpubliczne.pl/2016/07/theresa-may-bedzie-grac-unia-kwestia-imigrantow-wyzwanie-dla-polski/

Oto skladanka rzadu. Obrazliwy wierszyk, skorupa, ktora brzydzi sie mna jako lesbijka i jako imigrantka. No wspaniale rzec mozna!

Boris Johnson
Nowy szef Foreign Office, Boris Johnson, to jeden z liderów ruchu na rzecz Brexitu. Ze stanowiska burmistrza Londynu ustąpił w maju br., po wygranej w wyborach polityka Partii Pracy, Sadiqa Khana. 52-letni Johnson rządził brytyjską stolicą przez osiem lat, wprowadzając szereg reform, m.in. mobilne wypożyczalnie rowerów miejskich, i reformując system komunikacji miejskiej, a także przygotowując igrzyska olimpijskie w 2012 roku.
W przeszłości był m.in. dziennikarzem dziennika "The Times", korespondentem gazety "Daily Telegraph" w Brukseli i redaktorem naczelnym tygodnika "Spectator". Wielokrotnie krytykowany był za niewyparzony język i niepoprawnie polityczne wypowiedzi, a także retoryczne wyolbrzymienia. W niewybredny sposób krytykował m.in. prezydenta USA Baracka Obamę apelującego do Brytyjczyków o pozostanie w Unii, a przedtem ubiegającą się o ten urząd Hillary Clinton. Ostatnio wygrał tysiąc funtów w konkursie na obraźliwy wiersz o tureckim prezydencie Recepie Tayyipie Erdoganie.
Jest autorem kilku książek, w tym biografii Winstona Churchilla, i poliglotą, który zna m.in. francuski i hiszpański. Był posłem w latach 2001-2008; do parlamentu wrócił w 2015 roku tuż przed zakończeniem kadencji burmistrza Londynu. Hammond, który obejmie resort finansów, był ministrem spraw zagranicznych w rządzie Davida Camerona od 2014 roku, wcześniej odpowiadał za obronę narodową i transport. 60-letni polityk jest absolwentem Uniwersytetu Oksfordzkiego i posłem od 1997 roku. Przed karierą w polityce spędził osiemnaście lat na różnych stanowiskach w sektorze prywatnym, a także jako doradca Banku Światowego ds. Ameryki Łacińskiej.
W przeszłości zasłynął z kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących kryzysu finansowego z 2008 roku; mówił, że odpowiedzialność za niego ponoszą nie tylko banki, ale też kredytobiorcy. Był również jednym z czterech ministrów w rządzie Camerona, który nie poparł legalizacji małżeństw homoseksualnych, wstrzymując się od głosu.
Amber Rudd
Amber Rudd zajmowała od ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych stanowisko minister ds. energetyki i zmian klimatu, a także była jedną z czołowych postaci kampanii za pozostaniem Wielkiej Brytanii w UE. Jest absolwentką Uniwersytetu Edynburskiego i posłanką od 2010 roku. W przeszłości pracowała m.in. w firmie finansowej JP Morgan, a także jako dziennikarka i rekruterka. Uczestniczyła w produkcji znanej brytyjskiej komedii "Cztery wesela i pogrzeb", gdzie została podpisana jako "koordynatorka ds. arystokracji".
W listopadzie ub.r. 52-letnia Rudd zapowiedziała, że brytyjski rząd planuje zamknąć istniejące elektrownie węglowe do 2025 roku i zbudować nową infrastrukturę energetyczną "na miarę XXI wieku". W parlamencie brała udział m.in. w pracach komisji zwalczającej obrzezanie kobiet.
David Davis
Theresa May powołała również nowego ministra ds. wyjścia z Unii Europejskiej, eurosceptyka Davida Davisa. 67-letni polityk, który dwukrotnie wcześniej ubiegał się o przywództwo w Partii Konserwatywnej i przegrał w 2005 roku z Cameronem, będzie odpowiedzialny za negocjacje dotyczące wyjścia z UE. Premier poinformowała też, że swoje stanowisko zachowa dotychczasowy minister obrony Michael Fallon. Na stanowisko ministra ds. handlu międzynarodowego powołała 54-letniego Liama Foxa, byłego ministra obrony i swojego rywala w niedawnych wyborach następcy Camerona na stanowisku szefa Partii Konserwatywnej. Pozostałe nominacje na stanowiska w rządzie May mają być ogłoszone jeszcze w tym tygodniu.

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.