Wednesday, 26 October 2016

yo-pussy jogurt, ktory pokochasz- Chcę zarobić tyle pieniędzy, ile tylko się da. Żartuję! Chcę rozśmieszać kobiety, sprawić, że będą się czuły dobrze w swojej skórze. Chcę dać im siłę do tego, żeby mówiły swoim własnym głosem i nie musiały za to przepraszać. I chcę mieć odrzutowiec. 
Tak mowi Wykolejona. Amy Schumer. Najzabawniejsza dziewczyna Ameryki.
Zakochalo sie zlo w Niej. Jest swieza, zabawna i jak ja nie lubie stand-up tak Amy wynagradza wszystko. Program Inside Amy Schumer na  Comedy Central sa po prostu dobre.
Parodie reklam, zlepki rozmow, smieszne sytuacje w korpo i rozmowy. Ale juz na bardzo powazne tematy. Amy Schumer okreslana jest jako maniaczka cipek.
Jedna z najlepszych parodii jest reklama jogurtu. Yo-Pussy. Widzimy trzy dziewczyny siedzace przy stole. Amy wyciaga swoj jogurt i mowi, ze po jego zjedzeniu, jej cipka nie ma wcale zapachu. Na dodatek siega do majtek i daje palce do oblizania przyjaciolce. Tamta zachwycona. W koncowce widzimy w lodowce zapas kublow 10 kilowych Yo-Pussy.


- Jesteś ładna, ale nieprzesadnie, mądra, ale nie jesteś mózgowcem. Lubię cię! - mówi Amy, bohaterce filmu "Wykolejona", jej szefowa grana przez Tildę Swinton.

W programach pojawiaja sie gwiazdy. Oprocz Tildy Swinton mamy i Liama Neesona. Prowadzi zaklad pogrzebowy i wypierdala tzn nie obsluguje cial tchorzy.
Amy to 35-latka. Urodzona w Nju Jorku. Inside Amy Schumer nazwano dramatem o upodleniu, rozczarowniu samym soba, i o odkrywaniu samego siebie.Smiejemy sie z siebie. Amy obrzuca nas stekiem wulgaryzmow i ma racje. Kto lubi zdrowe spojrzenie na siebie Amy jest wskazana!
Schumer nie tylko pieprzy od kolesna. W kazdym programie rozmawia z dziewczynami. Niebanalnymi kobietami. Trenerka i doradczyni kupna broni. Siostra zakonna czy tez dziewczyne z zespolem Downa. Wszystko jest bardzo na serio. Lamie konwenanse i stereotypy. A dziewczynom proponuje vodke.
Polecam to video. To mecz Schumarenka vs. Everett.


Najlepsza i najslynniejsza Puszczykowianka Angelique Kerber zdobyla WTA. 
Jest numerem 1.
Isia Radwanska w grupie bialej WTA Masters jest nb 2.
Przepieknie rakiety!


No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.