Wednesday, 25 March 2015

jak to ciocia uzdrawiala pienki, koronki i listki figowe Cher!

Nie czepaiam sie ale czegos tu ciocia nie rozumie. Sluchajac prosb blagalnych  w Kosciele kilka razy trafilam na sformulowanie, modlmy sie o uzdrowienie drzewa genealogicznego. Co to jest pomyslala ciocia i przystapila do rozwazan. Jako historyk z definicji wiem, ze tablica potomkow, sporzadzanych dla danej osoby zwanej probantem. Drzewo genealogiczne rozszerza sie na przyklady innych rodzajow wykresow genealogicznych tj na tablice przodkow lub wspolna tablice pokrewienstwa, badz innych publikacji o danej rodzinie (np.ksiazki, rodzinne strony internetowe). W praktyce, pod drzewem genealogicznym moze sie kryc zarowno wykres (tablica) czyichs (tzw. descentow) jak i przodkow (tzw. ascendentow).
Nazwa *drzewo genealogiczne* wywodzi sie od biblijnego okreslenia potomkow Jessego. Inne nazwy to; tablica genealogiczna, tablica przodkow, rodowod, genogram, genealogia, program genealogiczny, drzewo genealogiczne bostw greckich, przedstawienie powiazan genealogicznych w herbie zlozonym, kauhou.
Jako historyk drzewo robilam. jak kazdy na studiach i znam to szukanie i czasem nic nie znajdowanie a daty urodzin i smierci liczy sie na pale. Byleby nie wyjsc na glupka i zeby nie zrobic swoich przodkow- pogrobowcami.
Ale uzdrowienie drzewa genealogicznego? Tzn, na chlopski rozum cos jest zlego w nas i w naszej rodzinie? Drzewo posiada, korzen, pien, galezie, korone, liscie! Czasem jest duze albo male. Korzen tkwi na dole i kojarzy sie z pierwiastkiem meskim. Bo korzen! Wiadomo, pien to tez meskie, bo pien, silny stojacy...
Galezie tu nadaje obojniactwo, to samo tyczy sie listkow. Korona ta najwyzsza. Moze ja? To czynnik zenski. Ale korone sie scina. By zanadto nie bujala. Galezie to zenskie tez sie przycina. By owoc byl gesty i zdrowy. Liscie- te na wiosne sie rodza. Latem chlorofil wybarwi a jesienia liscie pozolkna, spadna i tyle tego dobrego!
Uzdrawiam meskich czlonkow rodziny? Z przywar? Natury czy jak. Moze zenskie galezie lub listki mam uzdrawiac. Mam spogladac w dal i uzdrawiac. Samo stwierdzenie Cofac sie w czasie nalezy do bledow jezykowych. Uzdrawianie swoich pra, chyba zapawa tez na kuriozum. Kojarzy mi sie piosenka Cher- If I could turn back time. Tylko, ze w tekscie pojawia sie slowo -  Jesli!
Cher to artystka wielkiego formatu. Skakala, latala, na armaty wlazila w teledysku kusila 2,5 tysiaca marynarzy na niszczycielu amerykanskim. Do tego Cher byla skapo odziana. Miala na sobie kurteczke kusa a pod nia takie przeswitujace body koronkowe. Na cyckach i jadwidze takie V zakrywajace. To pamietam. 
Wiedziona wechem, no do cholery musi sie cos w Kosciele pod tym uzdrowieniem cos kryc glebszego!
Jak glosi chinskie przyslowie, nienawidzisz kotow to w nastepnym wcieleniu bedziesz mysza. Drugie zas glosi, ze odpowiadasz za grzechy swoich przodkow. 
Reilly? Mam cierpiec i uzdrawiac czwarte pokolenie wstecz bo siegalo po laleczki voodoo? A co ja z Jamajki jestem czy jak? Czy moj dziadek do magow chodzil? On do knajpy jakos nie wchodzil a co dopiero na karty? Wrozki?, Klatwy? 
Zaraz cioci kaza modlic sie o wymazanie potwora dzender czy jak mu tam?
Ponizej modlitwy dwie nawet i wytlumaczenie dlaczego jestes odpowiedzialna za cztery pokolenia wstecz. Za trupy jestem odpowiedzialna? Reilly?

O uzdrowienie drzewa genealogicznego

W imię Jezusa Chrystusa, przez Jego Najdroższą Krew przelaną przez całą ludzkość,
przez wstawiennictwo Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła i wszystkich Świętych Archaniołów,
wszystkich Aniołów i Świętych, a wśród nich św. Ojca Pio, św. Franciszka, św. Józefa, św. Antoniego Padewskiego,
przełamuję i unicestwiam wszelki wpływ diabelski, jakiego doznaję na skutek klątw rzuconych na mnie i na moją rodzinę,
każde przekleństwo śmierci, przekleństwo niepowodzenia i tragedii, skierowane do mnie, na moje istnienie, na mój dom, na moje małżeństwo, na moich potomków, na moją pracę, na moje oszczędności, na moją głowę;
wszelkie przekleństwo rzucone przeciwko mnie i mojej rodzinie,
rzucone z zawiści, zazdrości, nienawiści;
uczynione przez wbijanie szpilek, przez laleczki czarowników, magów, kartomantów i wróżki.
Zdejmuję je, unicestwiam i przywiązuję do Krzyża Jezusoweg

MÓDLCIE SIĘ DZIECI O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE SWOJEGO DRZEWA GENEALOGICZNEGO!

Posted by Dzieckonmp w dniu 1 Luty 2015
Orędzie Dobrego pasterza do Enocha 25 styczeń 2015 godz. 08:50
PILNY APEL MARYI RÓŻY MISTYCZNEJ DO DZIECI BOŻYCH
Drogie dzieciniech pokój Boży będzie z wami wszystkimi a moja matczyna ochrona zawsze wam towarzyszy.
Módlcie się moje dzieci o wyzwolenie i uzdrowienie waszych drzew genealogicznych.
Proście Ojca, aby uwolnił was od ciężarów waszych przodkówaby nie wpływały już więcej na wasze obecne życieMódlcie się, pośćcie i pokutujcie oraz odmawiajcie Różaniec do Ran Mojego Synawprowadzając do nich wasze ojcowskie i matczynedrzewo genealogiczne.
Ofiarujcie 33 Mszy Sw ku czci lat życia Mojego Syna na tym świecieprosząc Ojca Niebieskiego o uzdrowienie i uwolnienieswojego drzewa genealogicznego. Nie zapominajcie, że Msze Sw. muszą być odprawiane po kolei, bez przerwaniapodczaswzniosłej chwili podniesienia, należy oddać Ojcu zasługi Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jego umiłowanego Syna, waszeojcowskie i matczyne pokolenia, aby zostały uzdrowione mocą Krwi Mojego Umiłowanego Syna.
Drogie dzieci, poproście Mojego Syna, by moc Jego Krwi uwolniła wasze ojcowskie i matczyne pokolenia od wszelkichprzekleństwzazdrości, urazodrzucenianienawiści, duchowego chłoduprzekleństw pokoleniowych, nieczystościnierządu,aborcjihomoseksualizmumaterialnej i duchowej ruiny oraz okultyzmu we wszystkich jego formachTe przekleństwa są związane ze wszystkimi pokoleniami i były przyczyną wielu ruin materialnych i duchowych waszych poprzednich pokoleń.
Oddawajcie również wszystkie choroby które dominowały wasze ojcowskie i matczyne pokoleniaaby te wszystkieprzekleństwa chorób zostały anulowane i wasze drzewo genealogiczne pozostało czyste i oczyszczone ze wszelkichchwastówMówię wam dzieciże wszystka ruina i nędza pokoleń ma swoje źródło w ukrytym podłożu rodowym. Pamiętajcie, że Bóg nie chce widzieć was cierpiących.
On stworzył was wolnymi i błogosławi was abyście prosperowaligdyż wszystkie Jego dzieła są dobreTo grzech i alienacjaod Boga przyniosła nieszczęścia na pokolenia i przez nie wchodzi zło, które przeszło z pokolenia na pokolenie z którego nikt nie uwolnił was modlitwąProście o rozeznanie Ducha Świętego, aby wam pokazał, które pokolenia doświadczyładuchowa nędza i następnie możecie modlitwą i Mszami Sw. uwolnić swoje drzewo genealogiczne.
Dzieci, jeśli wasi przodkowie praktykowali okultyzm, czary, magięspirytyzm czy inne formy okultyzmuwszystkie kolejne pokolenia niosły i niosą przekleństwo okultyzmuJeśli były przekleństwa przodków waszych dziadkówpradziadków czy dziadków na jakiegokolwiek potomka, wszystko to przynosi zgubę i ta klątwa powinna zostać uwolniona, aby nieprzechodziła z pokolenia na pokolenie.
Podaję wam dzieci tą potężną modlitwę, abyście złamali każde przekleństworóbcie to z wiarą, proście o moje świętewstawiennictwo i opieczętujcie szczelnie Krwią Mojego Syna wasze rodziny i drzewo genealogiczne, a zobaczycie jak będziecie wychodzić w zdrowienie i uwolnienie z tych łańcuchów, które utrzymywały w więzach pokolenia.
MODLITWA ZŁAMANIA PRZEKLEŃSTWA
Stoję w obecności Trójcy świętej (Ojca, Syna i Ducha Świętego) i przez moc Krwi Naszego Pana Jezusa Chrystusa, łamię, gromię, deptam, unicestwiam i unieważniam i anuluję z mojego fizycznego, psychologicznego, biologicznego i duchowego bytu, wszelkie przekleństwo, które zostało rzucone na mnie, na moją rodzinę i rodzinne drzewo genealogiczne, przez jakąkolwiek osobę, spokrewnionego czy przodka poprzez okultyzm czy spirytualizm.
Przez moc Przenajdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, św Michała, św. Gabriela i św Rafała, łamię i unieważniam wszelką klątwę, bez względu na jej charakter, w imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Amen (powtórzyć modlitwę 3 razy).
Wasza MatkaMaria Róża Mistyczna.
Rozpowszechniajcie Moje przekazy, dzieci Mojego Serca.
Tłumaczyła: Bożena


No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.