Wednesday, 2 November 2016

modlmy sie

1548 72e5 390
Kobity sie modla! Modla sie o zdrowie, o zycie, o bejmy, o bliskich, o dalekich, zza miedzy i za wrogow podobno tez!
O i moja babka mawiala, zeby sie kobita modlila o dobrego chlopa. Chlopa jak wiadomo ni ma! 
Bita baba. Pojecie bitej baby zlo rozpatruje nastepujaco. Baba, maltretowana przez chlopa. Stoi w oknie, prosi, blaga wzrokiem. Jak podchodzisz i mowisz, czy w czyms pomoc. To baba ucieka. Gorzej jak zza niej wynurzy sie chlop. Wiesz juz tedy, ze jest wszystko w porzadku a baba ma urojenia. Tak jej jest dobrze, byc bita baba.
Zlo mialo taki przypadek. Tylko, chlop okazal sie bezczelny i odpowiedzial, ze on to Polakiem nie jest. Mowiac po polsku????
Wrocmy zatem do tej religijnosci babskiej. 21:27
4282 d5c6


Jeśli zsumować wszystkie wyznania i kraje, okazuje się, że w skali globalnej wybraną religię wyznaje 83,4 proc. kobiet oraz 79,9 proc. mężczyzn. Różnica uderzająca, chyba, że przyjrzymy się codziennej praktyce w wyznawaniu wiary.
W krajach chrześcijańskich aż 10 proc. więcej kobiet niż mężczyzn modli się codziennie. Rekord dotyczy Włoch i w Kolumbii, gdzie do kościoła chodzi w niedzielę aż o 20 proc. więcej kobiet niż mężczyzn. Statystycznie więcej jest również ateistów płci męskiej niż żeńskiej. Matki sie modla za dzieci. Kobiety przezywaja w czasach rezimu. Przekazuja wiare. Podtrzmuja ogien nadzei, wiary i milosci. 

3787 8a8f 390
Chlopy sie nie modla, bo jak mowia, do nieba nie pojda! Baby sie modla, zeby chlopy zdanie zmienili! Chociazby dwa razy do roku! 
Oi wiem, stara rewelacja i spoko koko kraju cale banki pocztowe ida na Lichen by tam pocztowac...pokutowac! Kiedy byly wdowy, takie rezimowe moherki. Teraz to prawica i Jaki minister. Krzyczacy, ze faszystow to objela cenzura! Kto przeciez bedzie bil te baby i gwalcil. Przeciez sama chciala to ma! Niech rodzi z defektami, ale ochrzcic trzeba. Kiedys mowilo sie o tym, ze kobiety sa motorem napedzajacym wiare. Dzis glupota napedza oltarze.

20:54
2429 dd02

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.