Friday, 21 October 2016

podatek od skarb(U)


Dwaj nadmozgi europejskie w osobach, Jaroslawa Kaczynskiego i Wiktora Orbana obraduja nad kontrrewolucja. Do tego debatuja nad patriotyzmem gospodarczym. Kapital to tak naprawde nie wiadomo do kogo nalezy. To zagramaniczne banki zaczely udzielac kredytow i psuc obywateli. 
Wegrzy i Polacy tak sie rozpasali tymi nowymi domami, mieszkaniami, samochodami i ziemia, ze trzeba jeszcze wiecej utrudnic im zycie. Podatek od bogactwa. To wszystko nie wina narodu ale tych zlych Angoli! Niemcow i innych zlych ludow. Pomimo globalizacji gospodarki pozostaja narodowe nie tylko dlatego, ze panstwa maja odrebne administracje i przepisy, ale takze dlatego, ze same systemy gospodarcze maja swoje wlasne cechy, sa odrebne. To na zasadzie swoj i obcy. Mowil jeden z mniejszych nadmozgow. Polacy natrafiaja na bariery. W postaci drugiej wielkiej fali polskiego kapitalizmu. Repolonizacja nastapi, wegranizacja/wegranizacja? i kontrrewolucja. Nadmozgi zostaly oszukane!Przez tych obywateli, ktorzy maja ziemie, mieszkania i samochody nowe, rzecz jasna. Jak smia jeszcze krzyczec, ze nie chce placic podatkow! Moga przeciez zamieszkac w szalasie. W lepiance tam cieplej. Kolejki sa! Tam jest kontrrewolcuja i  jeszcze szastaja w lidelach zagramanicznych, kupujac parowki by z nich wyczarowywac 365 dan na kazdy dzien. Wszystko za aprobata kuchni polskiej. 

Nadmozgi wyjasnily, ze Brexit byl fantastycznym pomyslem. Brytyjczycy staja sie teraz elitami w tej kontrrewolucji, rzecz jasna.
 Jak mówił, według nich nie było nowoczesne pozostawać Polakiem, Węgrem i Czechem, chrześcijaninem czy wyznawcą innej wiary; proponowali nową europejską tożsamość. Tymczasem – mówił – "Brytyjczycy powiedzieli nie, chcieli zostać Brytyjczykami".
I zeby Polska byla Polska. Ramen. Obaj doszli do porozumienia, ze to wszystko to element kryzysu swiadomosci europejskiej???

"W związku z tym jedyną alternatywą są zmiany. Oczywiście te zmiany w swojej istocie muszą być tą kontrrewolucją kulturową, muszą przypomnieć, że Europa jest bogata bogactwem europejskich kultur, ich zróżnicowaniem, zróżnicowaniem struktur, że próba zintegrowania tego mogłaby się odbywać tylko i wyłącznie na poziomie tej popularnej, w gruncie rzeczy amerykańskiej kultury".
Na X Plenum obu bratnich panstw wspomniano jeszcze o Tworkach, srodkach masowego razenia. Kosmitach i zywieniu sie energia pochodzaca z kosmosu!

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.